Happy діалог із казахстанським брендом «2happykz»

Image

З дружби — до бізнесу, а з бізнесу — до дружби? Саме так почалася історія бренду ” 2happykz “, який так люблять мешканки Казахстану. Я зустрілася з Кабідолдановою Алією та Нурумовою Тетяною в Show-Room ” 2happykz “, щоб дізнатися, як прийшла ідея створення бренду, без якоїсь фірмової речі від ” 2happy “, не обійтися кожній дівчині, навіщо бренду брати участь у виставках і маркетах і багато про що другом.

 

К.М. – Розкажіть про народження бренду “2happy”.

Тетяна : Все почалося з дружби. Я за освітою теж журналіст, але потім пішла в економіку, у свій бізнес.
Алія : а я – дизайнер.
Тетяна: У нас вийшла дуже класна колаборація (спільна робота), ми об’єднали наші зусилля та подумали, як нам пошити щось таке, що ми зможемо самі носити. Проблема була в тому, що такого просто не було, а на ринку переважно одні підробки. Якщо робити premium-сегмент, то це дуже дорого, а хотілося поєднувати в одязі все, такий собі, спорт шик. І в бенкет, і в світ! Ми вирішували близько року, потім за пляшкою вина підрахували все, обміркували і насамперед розробили логотип. Спочатку хотіли запустити колекцію майок та світлої кольорової печаткою, але на гарній тканині. На жаль, в Алматі це тоді не робили. Можливо, зараз щось змінилося. У нас близько Китай та ми полетіли туди замовити величезну кількість бірок, пакетів.
Алія: Так, з цього у нас почалося, ми вирішили, що нам потрібні пакети Ми їх так багато замовили та привезли, що спочатку не знали, куди подіти. Зараз, можливо, ми б зробили краще дизайн, взяли б інший матеріал, але оскільки вони у нас вже є, то ми їх використовуємо досі.
Тетяна : Ось так все і почалося, і нашими першими покупцями стали подружки, родички. Вони підтримали нас і навіть не просили знижку. І тут наша подруга відкрила show-room, одним з перших, і допомогла нам у продажах. Наш одяг досить швидко припав до смаку. Ми працюємо вже четвертий рік, тоді ми почали у травні і вже приблизно в липні нас уже впізнавали.

К.М. Дівчина “2happy”, хто вона?

Тетяна : Дівчина така – різна, весела, цілеспрямована і дуже щаслива!
Алія : Активна і в неї немає віку!
Тетяна : Точно, наш одяг люблять дівчата від 15 до 70 років.
Алія : Так, у нас є такі постійні клієнтки!

К.М. Наразі з’являється досить багато нових брендів, як відрізнити фейк (обманку) від оригіналу?

Алія : Я думаю, має бути своя родзинка, свій стиль, почерк і, звичайно, якість пошиття, текстилю.
Тетяна : Багато наших клієнтів готові купувати речі в Інстаграмі, але вони спочатку бояться купувати, особливо, якщо раніше стикалися з неякісними покупками через інтернет. Ми ж запевняємо, що вони не пошкодують, і якщо, раптом, щось не підійде, то зробимо повернення. Так що, у відповідь чуємо безліч захоплених відгуків, люди задоволені і, навіть кажуть, що наші речі можна вивернути навиворіт і носити! Ми дуже стежимо за якістю наших моделей.

 

К.М. Ви брали участь у MBFW Almaty і, можливо, є, наприклад, бажання показати себе ближче до Європи?

Тетяна : Коли нашому бренду було два роки, нас запросили взяти участь у «Тижні моди». Це був досвід, додавання моментів до історії бренду, впізнаваність.
Алія : Насправді, це було просто цікаво, так, щоб додалося багато клієнтів саме після показу, так — ні. Ось якраз ближче до Європи ми б не відмовилися!

 

К.М. У ваших колекціях досить багато чорного кольору у чистому чи скомбінованому вигляді. Це любов до універсальності?

Тетяна : Це дуже обивательська думка, що чорний колір – нудний. Він може розповісти багато про що!
Алія : Чорний колір – він багатогранний, з нього можна зробити будь-який одяг і вона виглядатиме строго і яскраво одночасно.

 

К.М. У вас є свій show-room. А що краще для бренду — свій магазин чи розкручений мультибрендовий бутік?

Тетяна : З одного боку, мультибрендовий магазин це класно. Це, звичайно, великий потік та впізнаваність. Для реклами це ідеально, проте, оренда у великих магазинах — скажена. А ось, коли є особистий контакт із клієнтом і ми спілкуємося, це набагато краще і приємніше.
Алія : Всі наші клієнти стають нашими друзями!

К.М. Ви часто берете участь у різних виставках та fashion-маркетах. Реклама – це добре, але чи так це вигідно з комерційної сторони?

Тетяна : Щось добре в рекламних цілях, а щось і для продажу. Здається, ми вже всі подібні заходи об’їздили і методом спроб та помилок вибрали ті, які підходять нам найкраще.
Алія : Ми для себе обрали кілька заходів, у яких почали брати участь. В Астані невелика колекція представлена ​​у дизайнерському магазині, тому люди на нас чекають, щоб побачити весь асортимент, усі новинки.

К.М. Хто для вас гуру у світі моди?

Алія : так як наш одяг у стилі «спорт шик», то нам ближчі Stella McCartney, YAMOMOTO, Alexander McQueen. Такі дизайнери надихають. Але, тому що я вчилася на художника, то вже виробився свій почерк. І тому навіть якби дуже захотілося зробити щось подібне, то все одно вийде щось своє, почерк нікуди не сховаєш!

К.М. Назвіть, без якої речі не обійтися цієї осені кожній модниці?

Тетяна : Це наші фірмові штани із завищеною талією із трикотажу та плащівки.
Алія : Ми їх шиємо вже третій рік і без них, точно, не обійтися!

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube