Українська мова сталa найбільшим трендом з вивчення

Image

На безкоштовній онлайн-платформі для вивчення мов Duolingo українська мова стала найбільшим трендом з вивчення у 2022 році.

За даними платформи, після вторгнення Росії в Україну 24 лютого понад 1,3 мільйона людей у ​​світі почали вивчати українську мову.

  «Деякі з найпоширеніших причин, чому люди вивчають мову — це навчання, робота, подорожі, причому зростає кількість людей, які цікавляться вивченням культури. Але цього року ми побачили нову причину: солідарність», — пише Duolingo у щорічному звіті, що базується на даних  про більш ніж 500 мільйонів своїх учнів.

Інтерес до вивчення української мови зріс у перші тижні після початку війни, досяг піку наприкінці березня і залишається стабільним до кінця 2022 року.

У Німеччині українська мова з 36-го місця за популярністю у 2021 році піднялася на 15-те, у Великій Британії підскочила з 37-го на 17-е місце, а в США – з 36-го на 22-е.

Також українську мову активно навчають в Ірландії (сплеск на 2229%) та Нідерландах (1590%).

Самі українці активніше вивчають на платформі німецьку мову.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube