Українська Сицилія або, як дизайнер з України, підкорила італійський острів

Image

Українська Сицилія, яка вона? Впевнена, що у кожного своє уявлення про Сицилію, яке здебільшого складається з фільмів, книг і просто оповідань людей, які там побували….

2021 рік, Італія, Сицилія, перший спільний показ українських дизайнерів Валентини Гончарук (Україна, Одеса) та Svitlana Hrabar (Україна, Київ) у рамках проекту «Taormina internazional fashion 2021», організатор Tonino Galli — https://www.facebook.com/tonino.galli  ….

Для дизайнера з Києва Svitlana Hrabar, це був перший подіум у її житті. Море емоцій, хвилювань та планів …. До речі, в рамках проекту «Taormina internazional fashion 2021», це був і перший показ дизайнерів з України, можливо, публіка не відразу зрозуміла чому моделі були в українських віночках і на уклін дизайнери вийшли з державним прапором (фото) …. Таке було перше знайомство сицилійської fashion публіки з Україною …. А попереду були плани на 2022 рік ….

23 лютого Валентина Гончарук та Svitlana Hrabar  о 23:00 здійснили посадку на літак Київ – Мілан, щоб вже міланську fashion публіку познайомити зі своєю українською творчістю. Через 4 дні дизайнери мали повернутися додому та здійснювати свої плани у 2022 році…. Так мало бути, але хто ж знав, що 24 лютого    життя всіх українців розділятиметься на до …., та після …,  незалежно від того, де тебе ця дата застала ….

Отже, Мілан 24 лютого….., показ заплановано на 25…., відмова від показу …., сил немає …., Є одна велика БІЛЬ ….. і розуміння того, що тебе немає в Україні і ти не перебуваєш зі своїми …..

Один із перших, хто допоміг вийти зі стану ступору та бажання рухатися – ЖИТИ став Tonino Galli з пропозицією прийняти допомогу та приїхати на Sicilia, Italy, місто Zafferana. Не будемо описувати шлях із Мілану до Сицилії через пів Європи (на це знадобиться окремий розділ) …. Тут трохи розходяться шляхи наших дизайнерів і далі мова піде про дизайнера аксесуарів — головні убори та сумочки, плетені гачком Svitlana Hrabar.

Світлана продовжує творити вироби. Спосіб місцевого життя, сонце, морське повітря, місцевий говір та колорит надихають її на створення двох нових унікальних колекцій аксесуарів Українська Сицилія та ХВИЛЯ.

Вона створює нову техніку в’язання гачком із елементами сицилійської історії.

З 24 по 29 серпня Tonino Galli проводить свій черговий проект «Taormina internazional fashion 2022»,  та запрошує Світлану взяти участь у показі як спеціального гостя з України, представивши публіці унікальну колекцію аксесуарів УКРАЇНСЬКА СИЦІЛІЯ та ХВИЛЯ. Публіка дуже тепло зустріла українського дизайнера  https://www.facebook.com/profile.php?id=100014183713273 

ТМ msm.look та гідно оцінила представлену колекцію.

Нам залишається додати, що створені Світланою колекції, це данина поваги та подяка Італії, Сицилії та Tonino Galli . А що попереду ? ПЛАНИ, ПЛАНИ та їх реалізація….

Ірина Новікова, інфопродюсер

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube