Соціальні мережі та особисте життя: де межа дозволеного?

Image

У сучасному світі соціальні мережі займають більшу частину нашого життя: робота, спілкування з друзями, пошук інформації, замовлення товарів, квитків та знайомства з новими людьми.

 Ось саме, про знайомства ми і поговоримо. Де ця грань між дозволеним і просто подивитися, якщо у вас є прекрасна друга половинка. Я поспілкувалася з людьми з різних країн і ставила однакові питання: Що соціальні мережі означають для вас? Чи нормально додавати нових незнайомих людей у ​​соц.мережах, якщо ви у відносинах? Як ваша половинка реагує на це? Що б ви сказали, щоб ваша кохана людина додавала нових людей протилежної статі «просто так»?”

Ну що, поїхали?

1 . Станіслав, 32 роки, Мілан

  Я вважаю, що знайомства в інтернеті – повна дурість. Зізнаюся, що я мав кілька спроб, але зазвичай розмова починала йти не в те русло. Тому я вважаю, що знайомитися потрібно тільки наживо. Ніколи не додаю жодних дівчат для просто подивитися. А якщо якісь хлопці так роблять, то можу дати пораду дівчатам: «Настільки навантажуйте свого хлопця у всіх сенсах, щоб у нього навіть часу не було на когось там дивитися» .

   2 . Арсен, 28 років, Алмати

Якщо я у стосунках з дівчиною, то я поважаю себе і свій вибір і ніколи не нікого додаватиму. А навіщо це робити?! У мене з психікою все гаразд (сміється). Скажу так — якби моя дівчина підписувалася чи додавала якихось незначних хлопців, то мені це точно не сподобалося б!  

3. Олена, 43 роки, Київ

 Соціальні мережі для мене — насамперед майданчик для спілкування із друзями, яких рідко бачу, та робочий інструмент. Багато ділових питань зараз вирішуються у соцмережах. Так, нормально, якщо вони з тієї сфери діяльності, якою ви займаєтеся, чи фокус-групи. Половинка знає, що я не зловживаю соцмережами в особистих цілях. Більше того, будь-який перехід до особистого в соцмережах мене лише дратує. З мого боку він би точно вважав провокацією те, що додаю незнайомих чоловіків, бо нічого не буває просто так. І двісті п’ятдесят нових східних хлопців у друзях – це відвертий виклик.

4 .  Михайло, 35 років, Одеса

  Ніколи не розумів чоловіків, які додають або підписуються на дівчат просто подивитися! Ну, це ж дурниці! У моїх соціальних мережах лише знайомі мені люди.

5 . Діма, 30 років, Москва

Я публічна людина, і раніше, підписувалася для розкручування своєї сторінки, для зв’язків. Зараз практично цього не роблю! Зазвичай у стосунках мене ревнували, знову ж таки через те, що артист. Так, на сцені я більш розкутою, але в житті все зовсім не так. У мене були стосунки з тотальним контролем, але мені нема чого приховувати. У мене є просто подруги, як і ти, Кріс, але я не бабець. Я думаю, що межа дозволеного — якщо ти начиняєш комусь писати, щось пропонувати, і якщо тебе запитують про твій статус, а ти замовчуєш, або кажеш, що вільний. Я думаю, що якщо навіть є дівчина, з якою у вас хімія, то навіщо решта?!

6. Олеся, 30 років, Кишинів.                                    У нас дуже великі проблеми у відносинах через Instagram. Мій чоловік категорично проти того, щоб я вела сторінку! У нього її немає, є лише профіль на Facebook. У своєму Instagram я підписала виключно на знайомих хлопців, і йому це навіть не подобається. Щодо чоловіків, то я вважаю, що самодостатній чоловік не витрачатиме свій час на такого роду знайомства   та якихось незнайомих дівчат у соціальних мережах, щоб просто «подивитися»! Для мене це взагалі не чоловік! А якщо він додає незнайомих дівчат, то то вже хвороба!

7. Іван, 25 років, Запоріжжя  

  Я не бачу у соціальних мережах нічого поганого. Підписки і навіть лайки нічого за собою не несуть. Багатьом чоловікам подобається просто подивитися, але якщо у нього прекрасна дівчина, то йому не потрібна інша. Бувають хвилини слабкості або просто нудно, і ти когось лайкаєш або навіть напишеш, але на цьому все і закінчується!

8 . Саша, 31 рік, Одеса

  Я підписувався спочатку для розкрутки своєї сторінки з можливістю її продати в майбутньому. Нині ця мета відійшла. Так, мені пишуть дівчата. Мабуть, слава про мене поширюється (сміється). Ось зараз я на роботі, і мене запросили на шампанське з тортиком,  але я не знаю, чи поїду. Вдома на мене є кому чекати (я ще не одружений). Взагалі, це складне питання, тут без ста грам не розібратися (сміється). Тож запрошую обговорити цю тему «під чарку»    Ти ж знаєш, які чоловіки фантазери, нам взагалі вірити не можна! Якщо пропонують, то чому відмовлятись? Хоча якщо у мене є все, що мені потрібно, то думаю, що відмовлюся!

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube