Олена Мордовіна про показ Сержа Смоліна на Russian Fashion Week

Image

У Києві стартувала Ukrainian Fashion Week , у рамках якої проводяться покази колекцій SS 2020. 

1 вересня відбувся показ колекції IDOL Сержа Смоліна . Як завжди у Смоліна, показ був представлений у формі невеликої вистави, але цього року Серж посилив драматургію, і якщо минулого року сцена була вітальнею, в яку по одному заходили хлопці і, займаючи певну диспозицію, починали показово «нудьгувати», розглядаючи інших присутніх з крісел і диванів або гортаючи книги, то цього разу до «хлопчиків, що нудьгують», що займають місця в імпровізованому торговому пасажі, виходила Прекрасна Дама, і після цього міні-спектакль набирав обертів і набував гарячої динамічності.

Хлопці дарували Дамі презенти, які та байдуже приймала, вручали квіти, читали вірші з вінтажного томика і всіляко намагалися привернути її увагу.

Класичні костюми Смоліна, виконані у тканинах незвичайної текстури, вигідно доповнили вінтажні шовкові шарфи, придбані стилістом на блошиних ринках Флоренції та Венеції. І цей абсолютно виграшний хід став справжньою перлиною показу.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube