Все, що ти маєш знати про модельний бізнес від моделі Діани Swan

Image

Не кожна красуня модель, і не кожна модель красуня.Модельний бізнес так і манить багатьох юних дівчат, але чи вистачає стандартних параметрів та зростання? Або все ж таки є зовсім інші особливості та критерії в цьому бізнесі. 

Досвідчена модель Diana Swan поділилася своїми порадами, розвінчала міфи та відкрила правила успішного проходження кастингу.   

  1. Потрібно правильно вибрати материнське агентство. Стежити за своєю вагою та зовнішністю. Адекватно оцінювати себе. Бути відкритою та доброзичливою. Весь час практикувати навички перед дзеркалом, вивчати своє обличчя та тіло. Бути пунктуальною, вчасно приходити на роботу, а краще на 10 хвилин раніше. Я завжди так роблю.
  2. Чи не влаштовувати істерик на роботі. Ніколи! Якщо є проблеми-у тебе завжди є менеджер, у чиї обов’язки входить їх усувати. Не уявляти собою топ-модель на перших парах. Все приходить із досвідом. (хоча є ймовірність того, що тебе помітять з першої роботи. Вона приблизно 1% зі 100 😃). Чи не свариться з іншими моделями. Це чревато наслідками (ацетон в змивці макіяжу або депілятор в шампуні), ну і самий мабуть головний пункт-не красти чужу їжу (я можу прибити за це 😬😄)
  3. Міфи про модельний бізнес — гарне життя і така ж легка та гарна робота. Насправді робота  досить складна – 8-10 годин на підборах, часто доводиться працювати у взутті менше свого розміру. Не якісна косметика псує обличчя, вічні укладання псують волосся. Одяг дряпає тіло і т.д. Якщо це шоу-зазвичай ви знаходитесь на місці проведення з ранку: репетиція, примірка, репетиція в одязі, макіяж, і тільки до 7-8 вечора починається саме шоу. Доводиться спати на підлозі, стільцях. Іноді трапляються неадекватні дизайнери чи макіяж артисти. Пам’ятаю один дизайнер зірвав із моделі сукню прямо перед виходом. Він переплутав другу цибулю з першою. Модель стояла у стрінгах перед усім бекстейджем. Бачила, як збривають брови сплячої моделі. Точніше бачила, як вона це виявила після змивання макіяжу. Бачила пасма волосся, яке плавно падає з голови дівчинки через плойку. Згодом вчишся відключатися на 20-30 хв у перервах між репетиціями та примірками, або прямо перед дзеркалом під час макіяжу 😃-поправка про гарне життя. Гарне життя та ЛЕГКА робота. Робота зовсім не з легких! Ну, а життя гарне, з цим не посперечаєшся. Подорожі, нові знайомства, гарні фото, залежно від однокласників, які тебе не любили в школі — великий плюс і стимул.
  4. Тривалість кар’єри   у всіх різна. Бо не всі можуть морально та фізично витримати цю роботу. Потрібно бути в хорошій фізичній формі та психічно здоровій. У багатьох моїх знайомих зникає інтерес після першого контракту. Були такі, що просто шукають папиків і для них новий контракт-можливість підчепити багатого мужика. (Одне іншому не заважає, це точно)) Деякі це роблять, тому що відповідають маркету і вважають, що повинні скористатися можливістю поки що можуть. Ну, і природна більшість моделей, яких я знаю, істинно вірять і люблять те, чим займаються. Я вважаю, що це найголовніше. Любити та отримувати кайф від своєї роботи.
  5. Важко сказати, в якій країні найкраще. Я була і в Європі, і в Туреччині. Основний час я провела у Китаї. Я дуже покохала цю країну. Був і Vogue, була повна дупа.
  6. Дружба в модельному бізнесі є, адже моделі теж люди і розуміють, що «на кожен товар є свій покупець». Але й конкуренція це все ж таки не просто. Все залежить від самої дівчинки.
  7. Порада початківцям, back to roots, адекватно оцінювати себе! Якщо тобі Мама вселяла з дитинства, що ти супермодель, це не завжди правда. Для мами ти найкрасивіша! Все-таки є стандартні параметри, за якими йде відбір, і головне в моделінге-зростання. Але бувають дуже рідкісні винятки: face model, hand model, hair model etс. Але, на жаль, із такими параметрами не далеко поїдеш.
Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube