Костя Бихон: Ти не зрозумієш, що чоловік гей, поки він не заговорить …

Image

Костя Бихон — молодий, стильний, творчий, амбітний ресторатор-початківець, але з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Він це не приховує і завжди готовий відповісти на будь-які питання, навіть найпровокаційніші. 

Відкривши завісу не лише свого життя, а й життя чоловіків із нетрадиційною орієнтацією, він відповів на багато питань і пояснив: Що? Навіщо? Як? І чому? 

 

  1. Гомосексуалізм — з ним людина народжується чи її можна придбати у процесі життя? 

Це все прищеплюють батьки під час виховання до 10 років. Вони, можливо, самі цього не розуміють, але роблять неправильні речі у вихованні і тим самим зароджують цей початок. Дитина до 10 років все вбирає, як губка. Я був натуралом до 19 років, але мені завжди подобалися чоловіки візуально. Якоїсь миті мені стало цікаво і я спробував. Але після цього довгий час думав, що це помилка і воно вийшло випадково. А ось, остаточно, я зрозумів, що гей вже зі своїм чоловіком, ми планували жити разом, була і пропозиція з кільцем, все як належить. Через деякий час я зрозумів, що це було в мені закладено, просто я пригнічував ці бажання. Я з дитинства був дуже розпещений маминим коханням, вона мене пестила і плекала і одягала в дівочі сукні. А тато весь час був осторонь і не було цього чоловічого виховання, батьківського кохання.

 

2. Коли зрозумів, що ти нетрадиційної орієнтації?           

Це дуже кумедна історія. Якось купив собі новий телефон і згадав, що колись був зареєстрований на сайті знайомств, але не міг згадати назву. Я просто в пошуковій системі почав шукати сайти знайомств, і в IV або V за списком був сайт знайомств для геїв. Перша думка була — о, може, я зараз побачу когось із знайомих. Але для початку потрібно було пройти реєстрацію та викласти свої фотографії, що я й зробив. Було дуже багато активності в мій бік, компліментів (а я ласий на них), і я вирішив зустрітися з найбільш наполегливим. Я зрозумів, що другої зустрічі не буде, тому що вона виявилася не тією людиною, з якою мені хотілося б ще спілкуватися. Але я вирішив довести справу до кінця цього вечора. І як тільки я зачинив двері за хлопцем, мені було так нудно і погано, що це тривало місяць. Але після цього я познайомився з другом,

 

3. Ти нічого не приховуєш і це заслуговує на повагу. Як поставилися батьки та близькі до твоєї орієнтації?   

Півроку я нікому нічого не говорив, бо мав усе-таки остаточно вирішити для себе це питання. Минуло п’ять місяців, і я розповів своїй найкращій подрузі. Вона досить адекватно сприйняла це і сказала, що ніколи за мною цього не помічала. Потім я розповів абсолютно всім, і була лише одна людина, яка сприйняла це не зовсім нормально і не повірила мені. Всі інші сприйнялися це спокійно, їм важливіше друг, ніж його орієнтація. З татом я, в принципі, не дуже добре спілкуюся і дуже рідко бачуся, тому він і досі не знає, що я гей. А мама дізналася таким цікавим чином: я подзвонив їй і сказав, що я одружуся, а точніше, виходжу заміж. Я зустрів чоловіка, він мені зробив пропозицію і ми відлітаємо до Америки. Вона здивувалася! Але через два тижні вона мені зателефонувала і сказала: «Костя, якщо тебе образила якась дівчинка, то це не означає, що вони всі погані! Вона намагається нав’язати мені думку, що я помиляюся. Я їй сказав, що онук у неї буде, але жінки в моєму житті нема! Зі своєю сестрою я зараз не спілкуюся, вона не прийняла мене таким, яким я є.

 

4 . Сексуальні меншини були і будуть завжди, але, як на мене, зараз йде надто велика пропаганда в Європі та США та й у нас. Твоя думка щодо цього?         

Мене, на початку, це дратувало, бо я не розумів, навіщо це настільки виставляти на показ. Я дуже відкритий, але не хочу ходити з прапором і кричати якісь гасла! А нещодавно я зрозумів сенс цього. Суспільство звикло бачити, наприклад, банер сімейного кафе з жінкою, чоловіком та дитиною. Але це ж не вважається пропагандою гетеросексуальних відносин. Я думаю, що коли люди звикнуть до нетрадиційних відносин, то про це менше говоритимуть.

 

5. У тебе були колись проблеми через те, що ти не такий, як усі?

Навпаки мені це завжди допомагає у житті! Я тобі скажу більше, я живу у знаменитому районі Одеси — Молдаванка, і ходжу вечорами гуляю в коротких шортах і поки що не зустрів жодного маніяка, який ніяк не нападе на мене (сміється)! Мені здається, вони розбігаються. Ну так, хтось може хихікнути, але не більше. Мені подобається Одеса, у нас усім все одно у хорошому розумінні слова.

 

6. Ти хочеш мати сім’ю та дітей у майбутньому і як ти це бачиш?

Я шалено хочу сім’ю, але це однозначно буде одностатева сім’я. Я хочу дитину, але це буде не скоро. Мінімум через 10 років, а може й 15. Я не бачу сім’ї чоловік+ чоловік та дитина. Ні! У мене буде своя сім’я та дитина від жінки, яка живе не зі мною. У мене дуже багато подруг, які ведуть дуже розв’язне життя і я розумію, що колись вони зупиняться та захочуть дітей. А я поможу! (Сміється). Я повністю забезпечуватиму свою дитину, бачитися з нею, але жити зі мною вона не буде. Я не хочу, щоб у моєї дитини були проблеми зі сприйняттям чи суспільством.

 

7. Чи можеш сказати, скільки було партнерів?

Я не можу відповісти точно, бо ніколи не рахував. (сміється). Але це цифра з двома нулями. Одного разу мені хотілося бути з усіма і одночасно. І в той момент, коли я вже знайомився з другого кола, я зрозумів, що треба зупинитися. Мені подобається типаж “ведмідь”, але їх дуже мало. Останні півроку я зустрічаюся з хлопцями зовсім не мого типажу – моделі, танцюристи, стилісти та інші. Мені зараз комфортно у позиції — я гарний, а ти працюєш! Але це не говорить про ролі в нашій родині, просто я люблю красу, стиль, творчість.

 

8. Є геї, яких видно, а є приховані (латентні). Ти зможеш розпізнати “прихованого” за 10 хвилин?

Зараз на вигляд ти ніколи не визначиш, хто є хто. Ти не зрозумієш, що чоловік гей, поки він не заговорить. Запам’ятаю це назавжди (сміється). Жоден натурал не жестикулює, ніколи! Винятком є ​​лише провідні, творчі особистості, які жестами допомагають собі висловитись. Звичайний чоловік, який не пов’язаний із творчістю, ніколи не сидить і не жестикулює активно. Манера говорити дуже відрізняє гетеросексуалів від геїв.

 

9. Тобі надходили пропозиції про секс за гроші? Якщо так, то розкажи найцікавішу історію?   

Так, чинили. Але, не так багато, тому що про мене склалася думка дуже самодостатньої людини, яка явно не потребує цього. Мені такі пропозиції лестять, адже я видний хлопець, але я ніколи не погоджувався на них! Коли мені було 16 років, мені запропонували $3000 за ніч із дуже симпатичним хлопцем, але я відмовився. Може дарма? (сміється). Я вважаю, що абсолютно є ціна. Будь-яку людину, будь-яку дію можна купити. Тут важливіша вже ціна питання. Просто не кожна людина готова це визнати. Щодо смішної історії, то, коли працював офіціантом в Ірландському пабі, був уже ранок, і я втомився. Якийсь п’яний іноземець підійшов до мене і почав щось говорити, мені здалося, що він попросив викликати таксі. Але, мені було так ліньки і я йому сказав – «номер 3000». Він сказав – без проблем! А я дуже погано говорю англійською. Потім узяв мене за руку, щось почав мені розповідати, ми вже вийшли на вулицю і раптово я зрозумів одну його єдину фразу: «Підемо до мене в номер, там мій друг і ми зробимо тобі масаж». І тут я руку забрав і сказав: good bye!

 

10. Як ти можеш прокоментувати такий момент, наприклад, чоловік живе все життя звичайним життям і тут у 65 стає геєм?      

Значить, він завжди почував себе таким. Не буває, що йому сподобалися чоловіки. Є такий вираз – латентний гей. І це не означає, що він приховує це від когось. Він може це приховувати від самого себе і настільки ретельно, що через багато років це проявиться.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube