Криза відомого бренду Victoria’s Secret

Image

Нещодавно в Нью-Йорку відгриміло найочікуваніше шоу року – Victoria’s Secret Show.

І виявилося, що бренд переживає серйозні падіння продажів (з початку 2018-го вони впали вже на 39%). 

 Victoria’s Secret вже не перший рік звинувачують у мізогіністській виставі жінок. На їх показах і в рекламних кампаніях моделі з ідеальною фігурою та відретушованими недоліками транслюють не лише нереалістичний, на думку багатьох, образ, а й об’єктивізують самих себе. 

Маркетинговий директор VS Ед Разек пояснив, що всі нападки у бік бренду, тому що шоу VS єдине у своєму роді, і будь-який інший модний бренд хотів би забрати його собі, включаючи конкурентів. 

Декілька днів тому глава   Victoria’s Secret Lingerie Ян Сінгер подала у відставку. L Brands, материнська компанія Victoria’s Secret це не прокоментували. 

Victoria’s Secret все ще   відповідає за п’яту частину $38-мільярдного світового ринку білизни. Сучасним   споживачам вже недостатньо феміністських заяв ангелів перед показом про те, що “ми повинні бути сексуальними тільки для самих себе”. 

Публіка вимагає вагоміших змін, і чи станеться це   – покаже час.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube