Хто отримав нагороди Одеського міжнародного кінофестивалю

Image

Церемонія закриття Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася 21 липня в Одеському академічному театрі опери та балету.

Гран — за Одеського кінофестивалю отримав фільм «Кришталь» білоруського режисера Дарії Жук. Переможця у цій категорії визначають глядачі.

Журі кінофестивалю назвало найкращим фільмом міжнародної конкурсної програми кінострічку грецького режисера Бабіса Макрідіса «Шкода». За цю роботу Макрідіса також визнали найкращим режисером.

У національному конкурсі найкращим короткометражним фільмом визнали «На радість і лише на радості» режисера Марини Рощиною.

Нагороду за найкращу акторську роботу отримала Анастасія Пустовіт, яка зіграла у фільмі Марисі Нікітюк «Коли падають дерева».

У категорії «Найкраща режисерська робота» перемогла Тоня Ноябрьова («Герой мого часу»).

У категорії «Найкраща акторська робота» переміг 16-річний бельгійський актор Віктор Полстер, який зіграв у фільмі «Дівчина» режисера Лукаса Донта.

“Золотий Дюк” за повнометражний фільм дістався кінострічці “Дельта” режисера Олександра Течинського.

Найкращим європейським документальним фільмом названо стрічку «Домашні ігри» режисера Аліси Коваленко.

Церемонію відвідала знаменита британська актриса Жаклін Біссет. Організатори вручили їй за внесок у кіномистецтво статуетку «Золотий Дюк».

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube