Данило Тимофєєв: «Не кожен із нас готовий побачити чоловіка на вулиці в такому образі…»

Image

Данило Тимофєєв – одеський дизайнер, який чітко зайняв свою нішу в модній індустрії. Його колекції стилю «Унісекс» роблять моду вільною та без кордонів.  Данило розповів про зародження бренду « Timofeev », чоловічий корсет, свою роботу фотографом і звичайно ж про нову колекцію “Rigreso”. 

 

1. Скільки років бренду Timofeev?  І чи пам’ятаєш ти свою першу модель з колекції?     

 Цієї весни бренду виповнилося 8 років. Першу колекцію ми створили у 2010 році. Дебютний наш показ був у нічному клубі Palladium 5 березня абсолютно випадково. Ніхто навіть не припускав, що це стане початком бренду. До цього я займався фотографією, фотографував у нічних клубах. На той момент вечірка зривалася, а всі знали, що моя сім’я займається швейною справою все життя і мені запропонували показати свою колекцію з 10 образів. На все про все я мав 5 днів. Через 10 років я розумію, що це важко було назвати колекцією, але вона була першою. Ті джинсові сукні я пам’ятаю дуже добре і чоловічий корсет, який зараз прикрашає   нашу студі

 

2. У тебе була тривала перерва у творчості, це вперше?

Це була перша тривала перерва. До цього був, але коротший. Ми пропустив один сезон OFD. До певного моменту якось так виходило, що у нас були тільки літні колекції. Коли треба було випускати зимову колекцію, то душа не поклалася. Перша колекція осінь-зима була у 2016 році. Я її показав у Києві і за кілька тижнів привіз на Odessa Fashion Week.

 

3. Чим займався цей час?

У цей період я займався всім, чим міг. Я встиг попрацювати адміністратором у преміум бутику, щоб набратися досвіду у брендів світового значення. Я спостерігав, що вони роблять, як вони це роблять і чому. Трохи подорожував, відпочивав і багато займався самоосвітами. Я зараз усі справи бренду веду сам і довелося багато чого освоїти. Отже, ця перерва не була марною.

 

4. Твоя нова колекція, яку ти представив на OFD, називається Rigreso (повернення). Які зміни спіткали бренд Timofeev ?     

    Ця колекція побудована чітко блоками, як належить. Всі моделі повноцінно унісекс, але демонструвалися виключно на хлопцях, не рахуючи однієї головної моделі – Юлії Гельтсман. Я хотів показати нестандартність образів, бо не кожен із нас готовий побачити чоловіка на вулиці в такому образі: паєтки, гіпюр. У Європі цьому приділили б набагато більше уваги. Україна поки що не дійшла того рівня, щоб розкріпачити себе і не сковувати рамками. 

 

5. Ти переживав перед цим показом? Як глядачі сприймуть, хто прийде? 

Трохи були переживання, тому що це все ж таки було повернення після тривалої перерви. У цей період ми звичайно випускали речі, але виключно для партнерських шоу-румів та індивідуальних клієнтів. У день показу хвилювання минуло, я потрапив у свою атмосферу. Я бачив, що у нас все добре, ми всі встигли і все вийшло так, як і думалося. 

 

6. У який момент ти змінив концепцію бренду і почав створити чоловічі та унісекс колекції?   

  У момент початку нашої творчості ми мали виключно жіночі колекції і в основному — коктейльні сукні. Коли я поїхав у 2014 році до Білорусі представляти свою колекцію весна-літо, тоді у мене вперше з’явився принт «Княгіна» і я повіз чоловічу колекцію. Це була перша чоловіча колекція і після цього повністю помінявся стиль бренду, ми перейшли на street fashion та тему «Унісекс»

 

7. Тепер шанувальників бренду радуватимеш регулярно новими колекціями?

  Я дуже сподіваюся, що так. У липні ми матимемо невелику літню колекцію. Ми її представимо на Summer Fashion Weekend у розмах OFD. 

 

8. У кожного дизайнера свій особистий план створення колекції. Як минає твій період від ідеї до виходу на подіум? 

Завжди по-різному. Над останньою колекцією я довго не думав, я знав, що я хочу зробити. Можливо це через тривалу перерву, я мав час усе обміркувати. Рішення повернути принт «Княгиня» був дуже спонтанним, це справді та родзинка, яка дає впізнаваність моєму бренду. Я маю ексклюзивні права від художниці на цей принт і тому я думаю, що   його потрібно використовувати. У мене вже повністю сформовані ідеї для створення невеликої літньої колекції та великої зимової. Наступна колекція називатиметься «У серці», а після неї “Love without borders”. Відкрию трохи завісу і скажу, що в ній користуватиметься принт художниці з Санкт-Петербурга Ольги Кай, який ще ніхто не бачив. 

 

9. Я знаю, що бренд представлений не лише в Україні.

 Нині тимчасово нам немає у Києві. В Одесі нас можна знайти в нашій студії на проспекті Шевченка, 19. В “Ukrainian Trend Store” у Kadorr City Mall, у Love Outlet у Fresh Market на Пантелеймонівській. Але там будуть речі з минулих колекцій із великими знижками. У нас є 2 шоу-руму партнера в Естонії. Один виключно жіночий   і дуже жіночний “Elen Style Butique”, а другий знаходиться в центрі Таллінна “AGAN”, де представлені наші колекції street-fashion. 

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube