Володимир Фабіано: «Той імідж, про який ми знали, він зараз ближче до ескорту…»

Image

Про ліниві моделі, ескорт, одеситки та українські тижні моди розповідає фотограф і директор модельної агенції “ Mysse Agency” Володимир Фабіано.

Володимир   — єдиний власник міжнародної модельної агенції, який настільки чесно та відкрито розповідає про реальну індустрію моди, без прикрас. 

1. Mysse Agency переїхали з Києва до Одеси. Які зміни відбулися в агентстві?

Наразі ми навпаки намагаємося з Одеси виїхати. Найімовірніше, до Києва, де шукаємо приміщення. В Одесі немає результатів! Ніхто не хоче працювати у модній індустрії. Я не хочу образити одеситок, але в нашій агенції зараз немає жодної одеситки. Так, є дівчата, яких ми знайшли в Одесі, але вони проїжджі чи просто відпочивали. На жаль, місцевим дівчаткам цікавіший завуальований ескорт та консумація. Ми зараз вийшли на той рівень, що агентство Mysse Agency може не мати офіс. Про нас всі добрі замовники знають, з багатьма моделями ми навіть не перетиналися в обличчя, оскільки вони літають з одного контракту на інший і всі задоволені. 

2. Слов’янка завжди цінувалися у всьому морі. Але як цю красу правильно інвестувати?

Нині дуже популярні змішані типажі! Наприклад, українка + татарка. Суміш завжди виходить шалена. Якщо говорити про модельний бізнес, ринок скрізь різний. Наприклад, Індія – лише брюнетки! Китай – русяві, блондинки. На жаль, зараз ринок fashion-індустрії підірвав імідж-моделлінг! Той імідж, про який ми знали, він зараз ближче до ескорту. Імідж-моделлінг – краса у публічному, модному закладі: червоні доріжки, кінофестивалі, авто-виставки, відкриття нічних клубів. Зараз імідж-модделінг — консумація, яка переходить в ескорт. Зараз Париж просто забитий таким моделлінгом. Суми так звісно величезні, тому й багато моделей «стрибнули» туди. Звісно, ​​ще залишилася робота імідж-моделей, але треба дуже акуратно розглядати пропозиції, щоби не «нарватися» не на ту роботу! Зараз ще з’явився напрямок insta-model. 

3. Ідеальна модель – яка вона?

Модель – дівчина-трудяга, яка вміє мислити, яка знає, що їй потрібне! Це не тусовщиця! Вона має знати, що в неї завтра робота чи кастинг, і їй треба піти спати, а не тусити до ранку. 

4. Що тобі ближче: бути фотографом чи директором модельної агенції?

Я вже півтора роки не знімаю. Мене тимчасово залишило натхнення. Сподіваюся, скоро я знову візьмуся за фотоапарат. Я зараз більше займаюся агентством, більше затверджую та розрулюю всілякі ситуації, хоча моя помічниця Леся Сльоза виконує великий обсяг роботи. 

5. Ти давно сказав, що твої моделі не працюватимуть на місцевих тижнях моди. Як зараз можеш оцінити модельну промисловість?

Якщо в усьому світі все fashion-week – це рівень, де показують країну, регіон, їхній рівень у цьому напрямку, то наші ж міста — лише комерційні проекти для того, щоб зрубати гроші. Моделям, як не платили, так і не платять, з дизайнерів збивають погані гроші і вони не розуміють, за що?! Тому що, зрештою, результат дуже жлобський. Якби ці гроші реально прямували у потрібне русло, а не просто ділилися між організаторами та посередниками, то й результат був би іншим. Тому на це жлобство я не відправляю і не відправлятиму свої моделі. Мені особисто соромно навіть пропонувати своїм моделям йти працювати безкоштовно. 

6. Наразі є такий феномен, як Інстаграм модель, блогери, які можуть відбирати роботу у професійних моделей. Що думаєш із цього приводу?

Дівчинка, яка зробила себе моделлю в Інстаграм зі зростом 165 і дівчинка — професійна модель, яка створює собі таку саму сторінку, то у виграші буде друга! Інста-модель – дівчина, яка визнала себе моделлю, а професійна модель – модель, яку визнають усі. 

7. Якими якостями має володіти професійна модель, щоб досягти успіху?

Мізки, терпіння, працю. Це ті якості, без яких не побудуєш свою кар’єру в модельному бізнесі! Природно — параметри, зріст від 175 см. І ніколи не треба впадати у відчай, якщо раптом пішла смуга невдачі. Потрібно працювати над собою та вірити у свої сили. Зараз багато агентств обманюють моделей, вписування наприкінці їхнього контракту зайві витрати. Наприклад, модель їздила метро, ​​а їй пишуть таксі. За апартаменти вираховують завищені суми з огляду на те, що в одній квартирі живе багато дівчаток, і з кожної наприкінці контракту знімають плату за житло. Нині ці статті видатків стали гарним заробітком для багатьох закордонних агенцій. 

8. Які країни зараз більш просунуті для модельного бізнесу?

США, Англія, Азія, Індія. Це ті країни, де є робота для моделей, для дизайнерів і всіх, хто пов’язаний з цією сферою. Багато моїх учениць з фото-позирування пишуть, мовляв, ми зараз у США, може, є якась робота?! У США з туристичної візи ніякої роботи не буде, максимум, це сумнівні зйомки TFP, або жанр НЮ за якусь оплату. У Європі теж можна добре заробити, але це має бути дуже сильна модель, з шикарним буком та досвідом. 

9. В Україні є 2 гостро конкуруючі тижні моди — UFW та MBFD. Ти, як професіонал, і людина не зацікавлена, як можеш прокоментувати цю конкуренцію?

Насправді немає жодної конкуренції, її штучно роздмухують у нас. Компанія Mersedes створила своє, так скажімо, свято душі, в першу чергу для піару своєї продукції, давши можливість моделям підробляти. (Усміхається). Тим самим, за рахунок красивих дівчат просувають свій бренд. Я розповідаю про те, як це робиться у світі, але не в Україні. А конкуренція може бути лише в тому випадку, якщо ти маєш фінансове ім’я! Наприклад, Dolce&Gabbana просто, не мають права випускати свої моделі на подіум, заплативши їм при цьому менше ніж 1500 €. Вони тим самим себе принизять! А це статус, і вони не можуть так принизити себе. До речі, Андре Тан – єдиний український дизайнер, який платить усім своїм моделям. Інша річ, що агентства надто урізають ці гонорари, але він платить усім, бо це його ім’я та статус. Як, взагалі, може бути суперництво, якщо вони навіть нікому не платять? Якби я нечесно вів бізнес, то вже літав би на гелікоптері! (Сміється)

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube