Алессандро Нава: «Основа будь-якої успішної справи – команда, з якою ти працюєш…»

Image

Алессандро Нава: у минулому – модель, сьогодні – видавець, а також, засновник та директор журналу «StarsSystem», який висвітлює моду, культуру, Live Style не тільки Італії, але і в міжнародних масштабах.

1. Два імені нерозривні – Алессандро Нава та «StarsSystem»?

— Коли мені було лише 16 років, то я розпочав свою модельну кар’єру, тим самим занурившись у світ моди. Вже тоді мені все було цікаво і я хотів пізнати цей світ з усіх боків. Завдяки модельному бізнесу я познайомився з багатьма цікавими людьми і впізнав усередині fashion-індустрію. Мені вдалося показати свої таланти, і я почав пробувати себе в ролі журналіста, організовував різні заходи, після чого дорога на ТБ була відкрита. Я став автором і продюсером і один із моїх проектів був «Міс Всесвіт». А всі інші програми, які я готував в Італії, допомогли мені познайомитися з тонкощами законів телебачення і media-бізнесу в цілому. Як результат виконаної роботи, сьогодні всі найвідоміші та найуспішніші люди Італії висвітлюються у мене, в «StarsSystem». Крім того, моє видавництво розповідає про молодих, але перспективних та талановитих людей.

 

2. Алессандро, вибачте за комплімент, але ви досить успішний. Поділіться, з чого потрібно починати?

— Усе почалося, як і в багатьох із нас, з ранніх років. Я був юним хлопчиськом зі своїми амбіціями та мріями, як і мої однолітки з Пулія. Це таке невелике містечко на півдні Італії. У дитинстві я дуже любив проводити час у будинку своїх бабусі та дідуся, які жили в селі. Але водночас я дуже любив модно одягатися. У моєї мами був свій бутик одягу, тому, само собою, я виріс в атмосфері культу моди та стильного одягу. У 16 років мене помітили і запросили в модельне агентство і я, природно, відразу ж схопився за цю можливість, тому що розумів, що саме модельний бізнес допоможе мені хоча б трохи наблизитися до моєї мрії, а також подорожувати і заробити трохи грошей. Як тільки я закінчив школу, то одразу ж переїхав до Мілана. Хочу наголосити, що все наше життя посипане випадками і потрібно вміти їх використати. Я завжди цінував кожну можливість у своєму житті і особливо ті, які пов’язані з письменством. Хоча спочатку я почав писати просто з цікавості, але зараз я шалено щасливий і вдячний усім тим, хто дав мені можливість і повірив у мене. Я зібрав талановитих людей, своїх однодумців, і ми створили журнал. Ідея ділитися своїм талантом, писати про нього, розповідати – це головна філософія StarsSystem.

3. Як Видавцеві модного журналу вдається утриматися на плаву у бурхливому потоці інформації?

Основа будь-якої успішної справи – команда, з якою ти працюєш. А також величезна повага та взаєморозуміння між співробітниками, які повинні любити свою справу і бути завжди поміченими та винагородженими компанією в потрібний момент. Мені подобається вибирати людей, які будуть перебувати біля мене, саме за їхнім внутрішнім станом. Подобається пізнавати їхній світ, їхнє бачення життя. Тільки об’єднавши все це в одне ціле, можна організувати команду і отримати результат. Потрібно вміти чути думку кожного і працювати в унісон, оскільки самотужки далеко не підеш.

 

4. Алессандро, Ви суворий керівник для своїх підлеглих?

Я дуже м’яка і спокійна людина. Але водночас я завжди в темі і для мене важливі терміни. У моїх співробітників є чітка межа між дозволеним та недозволеним. Проте я дуже довіряю своїм підлеглим, адже саме я їх і вибирав для роботи. Я довіряю їх думці та баченню. Іноді, звісно, ​​їм доводиться нагадувати наші правила. Якщо людина пише про когось, то на неї покладається вся відповідальність слова. Адже ми всі знаємо, що словом можна і поранити, і підтримати. Всі знаменитості Італії хочуть, щоб саме ми писали про них, тому що ми розкриваємо особистість, як ніхто тонко і глибоко. Якщо говорити загалом про те, який я керівник, то я – добрий (посміхається).

 

5. У Ваших клієнтів є шанс потоваришувати з Вами?

Найчастіше у нас народжується дружба з клієнтами. Мені подобається вибирати людей до душі, а не лише за комерційними позиціями. Мені важливо, щоб нам було справді цікаво і ми були близькі за духом. Якщо спочатку я не бачу спільних поглядів, спільних інтересів, то з такою людиною буде дуже складно працювати. І, як правило, вони не стають нашими клієнтами. Тому що гроші – не все в нашому житті! Я завжди все роблю якісно, ​​а не просто із комерційних інтересів. Часто в процесі роботи у нас зароджується дружба з клієнтами, яка продовжується і поза, і після проекту.

6. Що Ви вважаєте своїм головним досягненням на сьогоднішній день?

Мій головний успіх сьогодні — я займаюся тим, що я люблю! Адже я можу займатися тим, про що мріяв із самого дитинства. Я думаю, що це найголовніше, коли людина, в якийсь момент, розуміє, що те, про що він мріяв, стало його професією, що вона любить це. Я думаю, якщо людина займається улюбленою справою, то вона однозначно буде професіоналом і може цим пишатися! Не важливо, що в тебе є, а важливо, як ти при цьому почуваєшся.

 

7. Зараз ринок друкованих видань переживає не найкращі часи, оскільки з’явився потужний конкурент – інтернет. Ви проклали шлях до успіху?

Так, справді багато видання переживають не найкращі часи. І йдуть не просто на другий план, а можна сказати, відмирають. Технології розвиваються та можливості стають іншими, і це – нормально. Сам інтернет існує давно, але тільки зараз ми почали використовувати його більш активно та продуктивно. Може порівняти кіно 120 років тому, яке було чорно-білим та плівковим, а зараз ми дивимося фільми у 3D, в окулярах. Природно, що у видавництвах є свої зміни, своя еволюція. Тому зараз інтернет-редакції взяли пальму першості, адже це швидко, зручно, комфортно. Але видавництва існуватимуть завжди, просто в іншому форматі. Ось і StarsSystem зараз — інтернет-видання. У нас, звичайно, є друковані версії, але вони все більше йдуть до архіву для пам’яті.

 

8. Що Ви знаєте про Україну, про її модельне життя?

Чесно кажучи, я знаю небагато, але можу сказати, що саме Україна славиться гарними дівчатами та хлопцями. А це дуже важливо у моді, у модельному бізнесі. Усі знають, що добрі моделі — слов’янські моделі. А якщо говорити про дизайнерів, то тут складно назвати якісь гучні імена, які впізнаються на міжнародному ринку. Я дуже сподіваюся, що незабаром такі імена з’являться.

9. У такому разі, що успішний видавець може порадити українським колегам?

На мій погляд, акцент треба робити на молодь, на їхню яскраву енергію, свіжі погляди на навколишній світ. Поєднавши їхню енергію з досвідченою думкою вже професіоналів можна створити ідеальний продукт, який може досягти приголомшливого успіху. Я сподіваюся, що у світі існує багато людей, які вірять у талановиту молодь. Адже, молоді люди завжди шукають нагоди, щоб мати можливість показати свій талант. Моя порада для будь-яких компаній, у всіх галузях – бути дуже уважними до молоді!

 

10. Мілан – визнана столиця моди, а Ви – власник модного журналу. Чи готові поділитися своїми знаннями та досвідом?

Звичайно, я хочу поділитися своїм досвідом та розповісти про нього! Наш формат роботи став настільки популярним в Італії, що ми хочемо вийти за межі нашої країни. Крім друкарні, у нас є своя фото-студія, де ми робимо відео-ролики та фото-зйомки, які допомагають у PR-кампаніях наших клієнтів. Адже у нас працюють найкращі фотографи, найкраща команда, тому результат від співпраці з нами завжди дуже ефективний. Один із головних проектів «StarsSystem» — розповідати про таланти на своїй території та розвинути свою мережу по всьому світу. За кілька років, я думаю, ми зможемо це зробити.

 

11. Перед виходом на роботу Ви дивіться у дзеркало. Яким Ви бачите себе за 10 років?

Я сподіваюся, що зможу і через 10 років не змінити себе, бути таким же, яким я є завжди. Бути тим самим, що й зараз, тільки ще й із десятирічним досвідом. Повторюся, що коли я починав працювати моделлю в 16 років, то час здавався твоїм недругом, тому що всі говорили – ти ще маленький, треба вирости і тільки потім зрозумієш, ким хочеш стати. З того моменту минуло вже двадцять років і я чудово почуваюся у своєму образі (сміється). Тому, я думаю, що через 10 років буду ще краще почуватися. Я думаю, що час нам лише допомагає розповідати про свій досвід, збагачуватись зсередини. Адже все наше життя – великий та захоплюючий роман.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube