Ваня Новинський: «Я почав проводити майстер-класи, а потім лише сам пішов на курси макіяжу…»

Image

Ваня Новинський — молодий бізнесмен, який розпочав свій шлях «в індустрію краси» зі суперечки з власною мамою та довів, що можна освоїти ази професії лише за 2 тижні.

1.Зустрівши тебе на вулиці, ніколи не скажеш, що ти був фахівцем із візажу. Чому ти звернув увагу на цю професію?

-Я прийшов у цю сферу через суперечку зі своєю мамою. Вона працювала у відомій косметичній компанії, займалася мережевим маркетингом і таке інше. Я її запитав, як вона може цим лайном займатися? У відповідь почув заяву, що якщо я такий розумний – зроби щось сам! І я на суперечку взяв у неї косметику, зовсім не розумію, що це таке! Я був настільки далекий від сфери візажу, що якби мені показали дівчину з професійним макіяжем і аматорським, то я б їх не розрізнив. Тим не менш, у мене був клієнт вже через два тижні, і це була подружка нареченої, причому, справжнісінька! Я розумів, що я не маю шляху назад і всього два тижні, щоб з нуля освоїти професію. Тоді я зібрав усіх подружок нареченої на кухні і почав практикуватися.

 

2. Я пам’ятаю, що тренінги та майстер-класи ти почав проводити давно, ще в період активної роботи візажистом. Як виникло бажання проводити тренінги?

– Чесно? Візажисти в 95% – бідні люди. Так, вони можуть гарно одягатися, мати гарну косметику, але за фактом вони заробляють копійки. Єдиний спосіб заробляти більш-менш пристойні гроші – проводити тренінги та давати майстер-класи. І мені потрібно було знайти гроші, щоб самому навчитися візаж. Тоді я почав проводити майстер-класи з макіяжу, а потім пішов на курси макіяжу. 😉Це було рішення дуже ризиковане та провокаційне, але це був вимушений хід. Пам’ятаю той час, коли я сам шукав в інтернеті відео «що таке макіяж взагалі», але людям подобалося те, як я викладаю.

 

3. Твої майстер-класи – суто власний професійний досвід чи…?

— То був виключно особистий досвід. Коли ти молодий, то хочеться запросити дівчину на побачення, а грошей — ні. І ти маєш заробляти так, як ти вмієш шукати правильний підхід. Ми вже тоді відчинили салон, без вивіски, без вікон. До речі, за півроку нам дали премію «Відкриття року» і ми перетворили підвал на непоганий салон.

 

4. Ти як людина, яка навчала людей, що можеш назвати основою успішної діяльності?

— Потрібно просто любити клієнта та свою роботу. У нас проблема у тому, що люди не люблять людей. Мало того, що не люблять, що вони роблять, так і ще не люблять людей. Їм потрібно просто перекрутити у своїй голові, що це ремесло і потрібно до кожного клієнта індивідуально ставитися. Не треба робити всіх під копірку, – 2-тижневі курси, дешева косметика – прокотить, і так все зійде. Максимум, що роблять – обслужили клієнта, попрощалися і сподіватися, що він сам повертатиметься. Ні, має працювати система, треба зв’язуватися з клієнтами, підтримувати інтерес, можливо робити подарунки. А в нас хочуть так: зробив роботу і все більше мене нічого не цікавить.

 

5. Зараз, із таким щільним графіком, до тебе складно потрапити, як до майстра на макіяж?

– Ні! Взагалі ні!!! За гроші – ні! За дачні прохання – ні! Просто я не хочу займатися цим, мені не подобається.

 

6. Я пам’ятаю, як ти казав, що слідуєш чіткому життєвому плану. На даний момент все склалося саме так, як і планувалося?

— Так, я закрив усі свої запитання. Тільки я помилився в одному нюансі — я думав, що те, що я роблю, схоже на бізнес, і це можна перетворити на систему. Десь рік тому я усвідомив, що це взагалі не бізнес, і я в цьому нічого не розумію. Так, я розумію, як дорого продати послуги, заробляти гроші.

 

7. Мені завжди було цікаво, а людина, яка проводить тренінги, дає знання, чи відвідує сам тренінги в інших людей?

— Я регулярно відвідую тренінги навіть зараз. Вчитися треба завжди! Люди, які утворюють інших, але самі не займаються самоосвітою поділяються на дві категорії: а) люди, які у бізнесі по 50 років, мають величезний стан і їм, щоправда, є чимось поділитися; б) молоді люди, які говорять про свій досвід та трохи про досвід інших;

 

8. Іване Новинському, через десять років?

– Я не знаю. Зараз я досяг певних поставлених цілей та розслабився. Просто вирішив трохи відпочити.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube