Алла Френкель: “Дівчина в моїй білизні однозначно знає, що таке сексуальність…”

Image

Успішний дизайнер білизни Алла Френкель поділилася основними тенденціями в моді білизни, своїми досягненнями за 2016 рік і особливою колекцією до Дня Святого Валентина.

1. Алла, пам’ятайте, коли вперше вас відвідала думка, що Ви хочете створювати білизну?

Звісно, ​​пам’ятаю, це було у травні. Причому якось так спонтанно я вирішила робити на пляж накидки, дуже просили клієнтки.
Я пошила індивідуально, а потім вирішила повісити в магазині і почався шалений ажіотаж. У мене нічого не купували, окрім цих накидок, парео. І я зрозуміла, що дівчатам це дуже цікаво і я сама розчинилася у всіх цих рюшечках, мереживах. Я робила те, що мені подобалося і вийшла ціла колекція.
На показах у мене тоді був напрямок – мама та дитина, він і вона. І коли я вийшла з білизною, то всі були шоковані.

2. Алла, Ви як дизайнер нижньої білизни, які тенденції можете виділити у цій моді?

Звичайно, є мода нижньої білизни і зараз дуже модні мереживо, сітки та каміння. Весь світ робить покази і навіть використовує в одязі, як ефект «3D». Створюють на сітці вручну об’єм із каменів, квіточок, шовку. Зараз напівпрозорість разом із квітами, візерунками — найкраще, що варто одягнути. Я вважаю, що нижньою білизною сміливо можна коригувати фігуру і зробити дівчину набагато кращою та привабливішою, сексуальною. Зараз, ще, на жаль, багато дівчат бояться бути сміливими, але, я сподіваюся, дуже скоро все зміниться. Абсолютно всі моделі я застосовувала на собі як би проводила досліди і можу сказати, що результат був приголомшливий.

 

3. На фестивалі моди «Опера Класік» Ви представили колекцію у винятково білих тонах, чим надихалися, створюючи колекцію?

Ми цю колекцію спочатку готували на фестиваль «Чотири сезони». Це «Різдвяні зустрічі» Руслана Хвастова. Я, якось, подумала, що дівчата взимку мають бути білими, легкими та повітряними.

4. Алла, що вважаєте головним досягненням бренду зараз?

Головне досягнення – білизна. Коли мене номінували на премію «Дизайнер Року», просили перерахувати всі досягнення за 2016 рік. Я писала-писала і, коли побачила, скільки всього я зробила і де була, то зрозуміла, що білизна — мій коник. Мене запросили до Риму на покази у квітні, запрошували на UFW восени, у Дніпрі я була гостем, завершувала DFD. Дуже приємно, що людям подобається, надходять запрошення.

5. Скоро 14 лютого, можливо, готуєте особливу колекцію?

Так, ми готуємо подарункову лімітовану колекцію. Вона зовсім недорога і дуже сексуальна, якраз до свята Всіх Закоханих.

6. Чи часто до Вас приходять чоловіки за подарунком для улюблених дівчат?

Часто. У мене вчора була клієнтка, вибирала собі білизну, і вона була з чоловіком. Вона просто загубилася, не знала, що приміряти все подобається. А чоловік їй підібрав три комплекти. Зараз навіть цією білизною більше цікавляться чоловіки.

7. Опишіть дівчину в білизні Алли Френкель, яка вона?

Дівчина в моїй білизні однозначно знає, що таке сексуальність і як її правильно подати. Є дуже тонка грань між вульгарністю та сексуальністю, тому я посилено працюю над тим, щоб моя білизна була тільки сексуальною, ніжною та красивою. Воно для всіх дівчат та жінок, адже у моїх колекціях досить багато різних моделей для всіх фігур. У мене білизна перетворює моделей, вони коли її одягають і виходять на подіум, то несуть себе, як королеви.

8. Де і як потенційним клієнтам можна подивитися ваші вироби та замовити?

У нас є гурт у Instagram, Facebook, VK, так само є наш show-room в Одесі у ТЦ «Кристал». Сайт поки що у розробці. Також скоро будемо представлені в інших містах України.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube