Дамелі Султанбекова: «Ми робимо речі, які хочеться носити щодня.»

Image

Сучасний, зручний, практичний, доступний, стильний, амбітний бренд, який стирає кордони між нашими країнами та позначає міжнародний тандем: «Аlmaty-Kiev».

1. Дамелі, Ваш бренд називається “Almaty-Kiev”. Це друге дихання міжнародної дружби?

Я з Алмати, а мій партнер Денис із Києва. Алмати – моє рідне місто. Київ нехай і не зовсім рідне місто Дениса, але дуже красиве і чудове з дуже давньою історією. Взагалі наш бренд називається скорочено АК. На казахському AK – білий. У нашій мові всі найдобріші та найкращі побажання починаються на AK. Наш “Concept Store Designers United” і в ньому більшу частину займає саме АК. Але наша філософія бути відкритими для всіх дизайнерів, а особливо для початківців і для тих, кому цікавий казахстанський ринок загалом. До речі, першими, хто з’явився у нас, — це були три бренди від друзів з України.

 

2. За якими критеріями відбираєте колекції для Concept Store?

Роль відіграє і цінова політика, і стиль. Ми не продаємо вечірні сукні, стрази. Нам цікавий певний дизайн та величезну роль відіграє якість одягу. Це перше, на що ми звертаємо увагу, а саме: тканину, якість пошиття, індивідуальність. Ми дуже не хочемо, щоб моделі в нашому Concept Store повторювалися. Так, як люди приходять з різними уподобаннями, можливостями, віковою категорією, статурою. Цінова політика важлива, тому що ми займаємо середню цінову нішу та бренди, які будуть представлені у нас, повинні вписуватися в цю картину.
Ми робимо речі, які хочеться носити щодня.

 

3. Яких дизайнерів можна побачити у вас?

Зараз здебільшого у нас продається наш бренд АК. Поки що ми змінюємо локацію і до березня місяця нашу команду поповнять ще кілька дизайнерів, поки не можу називати імена, оскільки ведуться переговори. Можливо, це буде один російський бренд, два українські та три казахстанські, крім нашого. На сьогоднішній день у нас продається Марина Дячко, вона в’яже кардигани. До того ж вона ще й запатентувала свій візерунок. Наступний бренд – Matveeva Fine Garment, це дует Дениса Трепакова та Соні Матвєєвої. Вони дуже чудові хлопці, якось приїжджали та робили зйомку своєї колекції у нас у горах.

 

4. Я знаю, що зараз ви закриваєтеся для переїзду. Чим потішите своїх клієнтів при відкритті на новому місці?

Коли ми відкриємося, обов’язково зробимо офіційний захід, на який запросимо клієнтів, журналістів, друзів. Порадуємо зустрічами з дизайнерами, новими цікавими моделями та наступного року зробити показ. Але, поки не стану ні про що загадувати, тому що я людина віруюча і розумію, що ми припускаємо, а Бог має.

 

5. Можливо, Ви підказуєте, чи допомагаєте клієнтам з вибором образу?

Я помітила таку тенденцію, що люди спочатку дивляться фотографії у мережах одних моделей, а коли приходять до нас, то купують кардинально інші. Я вже до цього належу досить спокійно. Буває таке, що дівчина хоче взяти одну сукню, але вона їй не личить, не її колір, фасон і т.д. Ми завжди пропонуємо клієнтам приміряти всі моделі, які ми маємо. Тому що людина завжди сама знає, що їй краще йде і що справді потрібно. І коли вона вже визначається з вибором, то ми все це комплектуємо. Наприклад: сукня нашого бренду, жакет — український, а сумку — російський.

 

6. Поки Concept Store Designers United буде на реконструкції, де ваші клієнти зможуть оновити свій гардероб?

Зараз ми розташовуватимемося в шоу-румі Діми Ваганова. Це наш добрий друг, діджей. Він відкрив шоу-рум Mint, що знаходиться по вулиці Науризбай Батира. Зараз ми ще ведемо переговори з двома шоу-румами, поки не знаємо, на якому зупинимося, але обов’язково зробимо анонс для клієнтів усіма способами.

7. У Вас на сторінці у Фейсбук написано: ми ті, хто створює вуличну моду. Що у Вашому розумінні вулична мода в Алмати?

Ми говоримо так, тому що вулиця – це безкоштовний майданчик, на якому збирається безліч цікавих людей і вони можуть себе показати. Завжди, коли бачиш людину на вулиці, то якось її сприймаєш. Те, що ми робимо, можна надіти і в бенкет, і в світ. Повторюся, що ми не робимо вечірні та весільні сукні, але створюємо коктейльні. У нашому одязі можна спокійно пройтися від офісу до кав’ярні.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube