Абдулкарім Карімов: «Я зовсім не морочуся з приводу своєї популярності ні зараз, ні тоді…»

Image

Абдулкарим Карімов — відомий ліричний казахстанський співак, підкорювач жіночих сердець, футболіст, оптиміст та турботливий тато відповів на десять запитань

 

1. За освітою, Ви – психолог. Встигли попрацювати за фахом?

Якщо відверто, то ні. Я був дитячим футбольним тренером та навчався на педагога-психолога, і це дозволяло мені бути тренером. А ще я можу бути психологом та викладати психологію.

 

2. Як музика увійшла до Вашого життя?

Музика була завжди, навіть коли я в дитинстві грав у футбол. Все почалося приблизно з п’ятого класу, коли я почав брати активну участь у будь-яких шкільних конкурсах та представляти школу на інших заходах. Паралельно займався вокалом, навчався.

 

3. У дитинстві Ви мріяли стати відомим чи це сталося раптово?

Я зовсім не морочуся з приводу своєї популярності ні зараз, ні тоді. Співаю та співаю, і все нормально. Мені подобається робити це і крапка. Я й пісні роблю не комерційні, а радше душевні.

 

4. Ви забобонні? Перед виходом на сцену робите щось особливе?

Цікаве питання… Останнім часом, ні, а раніше щось робив — коли виходив на футбольне поле, то завжди брав порошинку з поля. Це було в дитинстві, я стежив за одним європейським співаком, і він так завжди робив. Це було не так наслідування, а більше віра в те, що це принесе успіх.

 

5. Ви – голкіпер футбольного клубу “Алатау”, як вдається все поєднувати?

Сьогодні ми мали турнір. Футбол у моєму житті зараз не обов’язковий, якщо я не можу прийти з якихось поважних причин, то нічого страшного в цьому немає. Наша команда складається в основному з відомих людей Казахстану, тому всі розуміють та приймають відсутність того чи іншого гравця.

 

6. Зараз дуже популярно серед знаменитостей рекламувати різноманітні товари, послуги, заклади, бренди. Вам часто надходять такі пропозиції?

Бувають. Наприклад, надають одяг, щоб ти його пропіарив. Зі своїх друзів я нічого не беру, а, якщо просто реклама, то обговорюється вартість.
Я думаю, що головне — це почуття міри і, якщо тобі не комфортно в одязі і ти почуваєшся клоуном, то, думаю, ні за які гроші ти його не одягнеш.

 

7. У Вас росте маленький син. Він уже усвідомлює, що його тато відомий співак?

Так, він співає моїх пісень. Бачить, коли мене показують на телевізорі, мої кліпи. Я вже 4чотири роки у розлученні і сина бачу в міру своєї можливості, коли є вільний час. Але коли ми бачимося, він тепло мене сприймає, радіє.

 

8. Чи хотіли б, щоб він пішов Вашими стопами і став відомою людиною?

Я швидше хочу, щоб він був спортсменом. Футбол, звичайно, дуже не стабільна справа, бо дуже травмонебезпечна. Але головне правильно розподілити всі можливості, щоб після завершення кар’єри не залишитися ні з чим. Я знаю Толю Тимощука, він грає в нашому «Кайраті», то одразу видно, що розумна людина.

 

9. Чи часто вдається відлетіти у відпустку і абсолютно нічим не займатися?

Ні (усміхається). Зазвичай, я відпустку поєдную з роботою, тільки так виходить. Я дуже хочу поїхати, відключити телефон і кілька днів побути у тиші. Зараз, гадаю, або до Нового року це зробити, або після. Вже настав той момент, коли потрібно просто поїхати одному на острів і бути в оточенні шезлонгу та коктейлю. У мене було схоже минулого року, коли я просто відпочивав від усього.

 

10. Абдулкарім Карімов через 10 років, який він?

Це тільки Всевишній знає. А так, напевно, такий собі Енріке Іглесіас
(сміється).

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube