Бренд “ZHEREBTSOV” на Mercedes-Benz Fashion Days Kiev

Image

Бренд ZHEREBTSOV вперше показав свою колекцію весна-літо 2017 на Mercedes-Benz Fashion Days у Києві. Дизайнер тримав у секреті всі ескізи і лише на показі глядачі змогли побачити колекцію вперше.

 Зізнаюся чесно, що це була одна з найсильніших колекцій за 4 дні. Усі деталі були враховані: музика, моделі, дефіле, концепція та ідея всієї колекції. Якщо у багатьох дизайнерів було видно явні не попадання в тій чи іншій мірі, то у Леоніда Жеребцова все було бездоганно. Складалося враження, ніби було щонайменше 5 днів репетицій. Хоча насправді дизайнер прилетів до Києва лише за 2 дні до показу, а кастинг моделей провів за день до. Бренд «ZHEREBTSOV» у ​​наступному сезоні пропонує носити сукні, костюми, боді, бомбери. У показі також були чоловічі моделі. Приємною новиною було те, що фото деяких моделей після показу опублікував італійський Vogue. Бренд ZHEREBTSOV вперше показав свою колекцію весна-літо 2017 на Mercedes-Benz Fashion Days у Києві. Відразу ж після показу я пройшла за лаштунки і поставила кілька запитань дизайнеру: 

 

1. Ви представили свою колекцію вперше саме на MBFDK, чи ваші очікування виправдалися?

Звичайно, очікування виправдалися. Нас добре прийняла публіка, шикарне місто, чудові люди… Порадувала організація, яка була на найвищому рівні. Дуже великою несподіванкою стала поява фотографій із показу в італійському Vogue. Все разом зроблено гарний відбиток та стимул до нових досягнень.

 

2. Що надихнуло створення колекцію?

Надихнув саме street style, що зараз на піку популярності. Тема Нью-Йорка, міст Європи, де люди не бояться самовиражатися, хочуть відрізнятися, бути модними, щоб їх фотографували фотографи, блогери для своїх добірок у стилі street style.

 

3. Знаю, що ви можете переробити все в останній момент. Скільки часу пішло створення?

За півроку ми знали, що летимо в Україну на Mercedes-Benz Fashion Days, тож уже в лютому розпочали роботу над новою колекцією. Перед поїздкою ми переробили 2-3 цибулі і одну зовсім не включили у показ. Це вже стало традицією для мене та моєї команди (посміхається). 

 

4. Ваш показ був ідеальним, всі деталі враховані і публіка це наголосила. Відлітати з почуттям успіху простіше?

Думки завжди різні, як і відгуки. Але людям сподобалося і це круто!

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube