Мілан, опера, одесит…

Image

Як багато людей зупиняються на півдорозі до мрії? Як багато людей взагалі нічого не роблять для досягнення тих самих заповітних мрій? І ось, прямо з Мілана, наш співвітчизник, який подає надії, молодий оперний співак Владислав Косов, ділиться своїми методами та рецептами у досягненні бажаного.

1. Владиславе, за першими двома утвореннями ти юрист і економіст. Чому так різко змінив курс?

Так, справді в мене є вже дві вищі освіти. Я не сказав би, що це занадто різко, оскільки, бажання і захоплення вокалом завжди було. Воно виявлялося більшою чи меншою мірою, і не тільки в душі (сміються). І, мабуть, настав той момент, коли мої справжні бажання перемогли. Точного часу, коли це сталося і почалося, ні. Навіть не можу і згадати, коли вперше мене відвідала ця думка. Все сталося само собою, як і мало статися. При всьому цьому, я абсолютно задоволений, що закінчив два попередні виші та здобув освіту за цими спеціальностями. Це не просто дипломи, а саме знання, які мені допомогли надалі приїхати в Мілан і почати тут навчання.

 

2. Коли тобі вперше прийшла думка, що ти хочеш стати оперним співаком?

Ніколи не було думок стати саме оперним співаком. Я завжди любив співати, і все почалося з караоке. Коли був вільний час, то я просто пропадав у караоке і мені це шалено подобалося. Я вчив щось нове, вдосконалився. Пізніше пішли конкурси, де мені вдалося відрізнитись від решти учасників. Так, як це були конкурси естрадної музики, мій вокал виділявся. Я зрозумів, що мій голос досить особливий і з ним треба поводитися якось інакше. Поступово, займаючись вокалом, мені почали пропонувати вчитися класичного вокалу, оскільки викладачі побачили потенціал. Але я ніколи не кидав заняття з естрадного вокалу і паралельно займався ще класичним вокалом. Найважливіше те, що мені дуже подобається те, чим я займаюся.

 

3. Чому свій вибір для здобуття освіти зупинив саме на Мілані?

Цей вибір відбувся спонтанно, оскільки я розглядав кілька закладів навчання. Мілан має багато позитивних сторін: велике місто, сучасне і з багатою культурою, де є маса можливостей. Тут знаходиться театр «Ла Скала» — один із перших за значимістю у співочому світі. Італія – країна Бельканто, де зародилася опера. Запитань із країною не стояло. Їхав я сюди з великою надією, що мене почують, у мене повірять і візьмуть.

 

4. Як твої близькі поставилися до такого рішення кардинально змінити своє життя? Вони тебе підтримали?

Вони м’яко кажучи були приголомшені і не зовсім розуміли, чому я це роблю, тому що їхати в іншу країну завжди не просто. Мені важко уявити, як би я на їхньому місці відреагував на таке рішення. Але, головне, зараз ми дійшли однієї думки. Мої рідні мене підтримують і пишаються мною. Я дуже це радий, тому що зараз у мене є нові сили для досягнення і підкорення нових вершин. Адже важливо, щоб все йшло в унісон.

 

5. Мілан у всіх асоціюється з модою. За чотири роки життя тут ти став справді модним?

Мілан справді дуже модне місто. Тут народжуються модні тенденції, проходить безліч показів, збираються fashion-блогери, стилісти, celebrity. Але я одесит! А Одеса завжди диктувала свою моду і її мешканці вирізняються своєю неповторною індивідуальністю. Тому мені не довелося адаптуватись до місцевих тенденцій. Я просто такий, який я є і почуваюся тут комфортно.

 

6. Ти хочеш залишитись у Мілані чи можливо у тебе є інші плани для підкорення світових вершин оперної музики?

Спочатку я не мав мети залишитися. Була і є мета вчитися, зрозуміти всі тонкощі цієї діяльності і якнайбільше набратися досвіду, знань. На Італії я не зупинятимуся. Я хочу розвиватись! Хочу радувати людей своїм вокалом у багатьох куточках земної кулі.

 

7. І, насамкінець, дай кілька порад тим, хто ще не знайшов себе і, можливо, теж хоче приїхати в Мілан і підкорити його.

Все дуже просто і правило одне – вірити в себе, у свою мету і йти до неї, не відступаючи ні на крок. Бути вірним своїй справі незалежно від місця, від часу. І завжди дивитися на все, що відбувається у своєму житті позитивно, адже, як кажуть, склянка не тільки наполовину порожня, а й наполовину повна.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube