Як корабель назвеш так і попливе, багато хто вірить у це…

Image

DJ Relanium, він же В’ячеслав Соловйов, прямо з Москви розповів про дитячі мрії, гастролі за кордоном, власну школу для DJ’s і особисте життя.

1. В’ячеславе, завжди було цікаво як діджеї обирають собі псевдонім… Чому Relanium?

Ді-джеї, музиканти та інші особи вибирають псевдоніми відштовхуючись від різних факторів, хтось бере похідні від прізвища чи імені, хтось за змістом підбирає псевдонім, хтось керується тим, як ім’я звучить, чи запам’ятовується, чи не складно. його вимовляти, є ті хто заходить у гугл і дивиться чи виведуть пошукові запити пов’язані з його ім’ям на щось компрометуюче. Як корабель назвеш так він і попливе, багато хто вірить у це. Напевно з приводу свого псевдоніма замовчу цього разу, багато разів уже відповідав на це питання)))

 

2. Багато юнаків мріють підкорити Москву. Тобі це вдалося, твоя формула успіху?

Я не вважаю підкорення Москви чимось видатним, в першу чергу підкорювати потрібно слухача, будь він з Москви, Владивостока або з якоїсь глибинки – це не важливо, адже зрештою твою популярність і затребуваність формує не тільки московський слухач . Та й Москва нині не є показником.
З приводу формули успіху можу сказати наступне: будь оригінальний і терплячий, зроби те, що буде докорінно відрізняти тебе від інших, менше повторюйся частіше дивуй, будь послідовний і не лінуйся (з останнім я активно борюся), розвивайся в різних напрямках, вчися і розширюй свій кругозір, оточуй себе розумними та успішними людьми, не «чекай з моря погоди» і сподівайся тільки на себе, став перед собою конкретні цілі, завдання і вирішуй їх у встановлений термін. Плюс комунікабельність та наполегливість мають стати твоїми найкращими друзями.

 

3. Ти нещодавно одружився. Як дружина приймає нічну роботу?

Дружина ставиться з розумінням до моєї роботи, часто мені допомагає і мотивує. Адже вона така ж творча людина, як і я, у цьому плані ми знайшли один одного. А те, що робота ночами чи днем, робота — є робота. Правда в неробочі дні кохана намагається мене підганяти, щоб я пізно не лягав і режим сну не збивав, піклується про моє здоров’я))

 

4. У дитинстві хлопчаки часто мріють стати поліцейськими, космонавтами тощо. Продовжи фразу: “коли я виросту, то стану …”

 …то стану космічним першопрохідником, відкриватиму нові планети і галактики)))

 

5. Ти часто літаєш у різні міста та країни, тільки-но повернувся з гастролей у Німеччині. Наскільки мені відомо, то раніше в тебе не було агента. Нині ситуація змінилася?

У мене завжди були агенти, різні люди, хто допомагав з пошуком виступів, я не був особливо закріплений за тим чи іншим агентством, останнім часом намагаюся займатися цими питаннями самостійно, але буває не відмовляюся від їхньої допомоги і сам іноді допомагаю, якщо є така. можливість.

 

6. У тебе є своя школа діджеїв, де ти навчаєш хлопців усім азам. Простіше вчити дівчат чи хлопців?:)

Так є школа написання електронної музики, де я веду персональні заняття, знаходиться вона поки на базі моєї квартири, але можливо в недалекому майбутньому і переберуся в спеціально відведену для цього студію, поки в цьому немає потреби і сенсу, з хлопцями я і тут чудово можу поділитися своїми. знаннями та досвідом не відходячи від свого робочого місця (де власне вся «магія» і відбувається), чи онлайн в інтернеті.
З приводу статевих відмінностей тут питання індивідуальне, бувають дівчата які фору дадуть будь-якому хлопцеві, головне горіти цим адже у творчості немає статі, національності та віросповідання. Звичайно таких прикладів я зустрічав одиниці, як правило, більш діяльними в напрямку музичного продакшена виступає чоловіча половина, але це ніяк не впливає на здатність навчатися.

 

7. Чи є клуби, в яких ти, ну дуже сильно, хочеш виступити?

Звичайно є, як і у будь-якого колеги з цеху! Було б чудово виступити в … ну а тут йде великий список світових топових клубів з неймовірним рівнем організації)))

 

8. Ти виступав в Одесі, чи ще хотів би приїхати в Україну?

Виступав кілька разів, мені дуже подобається в Одесі, тут затишно та душевно, багато чудових та цікавих людей.
Україну я завжди з радістю відвідував і відвідуватиму, тут чудовий настрій на танцполі, люди дуже відкриті до нової музики, до того ж в Україні в мене дуже багато добрих друзів та колег!

 

9. Ти вибагливий DJ? Що особливого є у твоєму райдері?

У моєму райдері не зустрінеш фуагра, лобстерів, устриць, вишуканих напоїв, загалом без особливих надмірностей)) Головне, щоб було смачно і все справно працювало))

 

10. Як тебе прийняли у Німеччині? Проведи паралелі між російською клубною культурою та німецькою?

У Німеччині прийняли чудово, дуже гостинні та відкриті хлопці, все пройшло без сучка та задирки! За кілька поїздок до Німеччини завів добрих друзів, з якими душевно провів час!
Якщо чесно про паралелі складно міркувати, там просто все інакше, зовсім інша культура.

 

11. Якими 5-ма словами можеш описати московське клубне життя?

Сприйнята, Нахабна, Тусова, Злагоджена, місцями злегка Пихатна.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube