Дівчина «Anor» — це та дівчина, яка не боїться бути сміливою…

Image

Молодий дизайнер із Казахстану, яка за короткий термін змогла стати улюбленицею місцевих модниць Ольга Саламатова, власниця бренду «Anor».

1. Ольга, скільки років існує ваш бренд у Казахстані?

Бренд досить молодий. Нам лише п’ять місяців. Це більше моє хобі, ніж основний вид діяльності. Мій бренд – моє дітище. На сьогоднішній день я його позиціоную як улюблене хобі.

 

2. У який момент ви зрозуміли, що хочете займатися дизайном одягу?

Я завжди хотіла цим займатися. У дитинстві шила сукні для ляльок, вигадувала всяке вбрання. Це дуже жіноче заняття, і я завжди хотіла цим займатися. Після закінчення школи я хотіла продовжувати навчання у спеціалізованій дизайнерській школі, бути модельєром. Але мої батьки були проти. Для людей із радянським загартуванням – це, взагалі, не професія. На сьогоднішній день у мене з’явився вільний час плюс можливість, і я вирішила зайнятися тим, чим завжди хотіла займатися.

 

3. Чи є бажання розширювати горизонти?

Звісно так! На сьогоднішній день ми є не тільки в Алмати, але ще в Узбекистані і кілька магазинів Казахстану. Магазини «Anor» є в Караганді, Астані та Чимкенті.

 

4. Ви використовуєте натуральні тканини у виробах, а ціни залишаються цілком демократичними. Як удається тримати баланс?

Тільки натуральні тканини – фішка всієї колекції. Звичайно ж, можна зробити інше ціноутворення, але ми дуже намагаємось в умовах кризи тримати доступні ціни. Щоб наші вироби були доступними всім, кому ми подобаємося. Мені дуже приємно, що багато дівчат можуть носити мій одяг.

 

5. Ваші речі досить цікаві, із національним орнаментом. Підтримуєте патріотизм?

Це східний принт. Існують і тюркські мотиви, і узбецькі, і таджицькі. Східний колорит досить насичений.

 

6. Можливо, є у планах запуск чоловічої колекції?

Так, є у планах! Спочатку я навіть не думала про це. Була впевнена, що ці принти винятково жіночі. Але в Алмати багато модників, індустрія дуже розвинена. Багато хлопців просять зробити щось і для них. Тому я сподіваюся, що у весняній колекції я порадую наших хлопців.

 

7. Ви працюєте над створенням колекцій посезонно чи випускаєте ще й спеціальні колекції, наприклад, до Нового року чи 8 березня?

Сезонність як така є, але я робила колекцію суконь до Нового року. Її всю розібрали ще з виставки. Я намагаюся приурочити випуск колекції до якоїсь події. Звісно, ​​до 8 березня я порадую дівчат новими виробами.

 

8. Ваше вбрання носять публічні люди, наприклад, «Міс Казахстан». Ви до всіх клієнтів однаково індивідуально підходите?

Абсолютно однаково. Це може бути річ із найбільшим цінником або з найменшим, я однаково уважно підходжу до кожного свого клієнта.

 

9. Дівчина у стилі «Anor», яка вона?

Вона сучасна, дуже активна, позитивна та смілива. Ця та дівчина, яка не боїться бути сміливою та носити яскраві вбрання.

 

10. Чи плануєте брати участь у тижні моди?

Так звичайно є. Хочеться брати участь у різноманітних показах, виставках. Але якщо робити показ своєї колекції, то хочеться, щоб це було красиво і грандіозно.

 

11. Рік тільки настав. Які цілі ставите?

Мені хотілося б цього року зацікавити більше клієнтів. Щоб дівчата не боялися виділятись із загальної маси. У Казахстані багато хто чомусь віддає перевагу темним кольорам.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube