Абдель Мухтаров: «Я завжди говорив і говорю одне — треба займатися улюбленою справою…»

Image

Прямим рейсом з Алмати – Абдель Мухтарів. Телеведучий і власник event-агентства «Vangard», продюсер популярного і гучного гурту «MEZZO» в казахстанському Х-Факторі.

1. Абдель, чому Ви почали займатись саме організацією заходів?
Це йде з дитинства. Я завжди займався всякими капусниками, КВК і це приносило величезне задоволення. Моя перша освіта зовсім з іншої сфери — економічної. Коли я закінчив ВНЗ, то відпрацьовував свій червоний диплом півтора роки у фінансовій компанії. Якоїсь миті постало питання — як жити далі? І я дійшов висновку, що потрібно займатися тим, що приносить задоволення. Зібрався з силами, кинув усе і пішов у творче вільне життя. Я жодного разу не пошкодував про своє рішення і чудово почуваюся.

 

2. Ви даруєте свято людям, займаючись усіма тонкощами організації. Але іноді Вам теж хочеться відпочити і тут напрошується вираз «швець без чобіт»?

Ні! Ми всі вміємо відпочивати. Нам подобається дарувати позитивні емоції, тож часто організовуємо свята для друзів, близьких. Це зовсім інша грань. На роботі ми теж віддаємося повністю, але коли йдеться про свої заходи, ювілеї, дні народження, то ми робимо все це красиво.

 

3. Як це вдається все поєднувати, адже Ви ще телеведучий та продюсер?

Ви все про мене знаєте … (усміхається), а як же інакше? Якоїсь миті приходить усвідомлення, що ось воно – життя! Тепер і сьогодні, а не завтра і потім. Це не підготовчий період, ми живемо зараз і треба працювати, робити, адже потім не буде можливості. Час дуже швидкоплинний і поки є енергія, сили – працюємо, працюємо і працюємо. Мені запам’ятався один вислів, що коли ми молоді, то у нас немає досвіду, але є сміливість та вогонь. Коли ми дорослі, ми маємо досвід, але немає сміливості. Тому зараз ми напрацьовуємо досвід, методом проб та помилок, падінь та зльотів. Я вважаю, що кожна людина має працювати! Я не визнаю нероб.

 

4. Ваша агенція надає повний спектр послуг, а це вимагає знань та умінь у багатьох галузях. Як багато людей працює з вами?

У нас команда не така вже й велика, нас 5 чоловік і плюс ті, кого ми наймаємо. Це креативна команда людей із різних сфер на чолі зі мною. Багато бачили, багато де бували, стикалися з різними сферами – музика, театр, сучасне мистецтво. Ми можемо і пропонуємо нашим клієнтам щось, що має ширшу цінність на міжнародному рівні. Як нам, принаймні, здається, що наші заходи відрізняються від більшості інших, які роблять місцеві організатори.

 

5. Ви продюсер гурту «MEZZO», а чи є бажання стати продюсером телевізійного шоу?

Є дуже велике бажання. Моя друга освіта – продюсер кіно та телебачення. Але, знов-таки, це був експеримент. Я людина від музики, і вона грає для мене головну роль. Те, що я роблю з групою, – це моє обличчя. «MEZZO» дуже відрізняється від решти казахських груп. Жанр виконання наближений до групи « Il Divo»(«Іль Диво»). У голосах, стилі, у відношенні до музики та роботи. Ми працюємо тільки наживо на всіх заходах, незалежно від того, звичайне це весілля чи урядовий концерт. У Казахстані проблема полягає в тому, що практично всі працюють під фонограму. Щодо телевізійного питання, то наше телебачення – це не те телебачення, де мені було б цікаво працювати. Це все – пропаганда, нав’язування ідей. Я виріс на західних каналах, музиці, я вчився в Англії і маю трохи інше бачення того, як все має бути. Наші продюсери користуємося тим, що населення не досвідчене та сприймає все, що їм дають. Мені не цікаво дивитися фонограмні проекти. Це не моє і все. Але я маю ідею створити щось несхоже на все інше.

 

6. Якщо Ви згадаєте свої цілі років п’ять тому, які ви хотіли досягти цього часу, то Ви виконали свій план на 100%?

Ні. Але на 80% точно, а 20% ще потрібно доробити. Я іноді себе лаю, а потім дивлюся, начебто все нормально йде. Але, знову-таки, все пізнається в порівнянні, але потрібно дорівнювати тільки кращих. Тоді стимул щось робитиме і не зупинятиметься.

 

7. Який захід із тих, які організовувала ваша агенція, Вам особливо запам’ятався?

Ми часто проводимо заходи та всі вони красиві. Мій підхід – дивувати. Оскільки сучасну публіку Казахстану вже важко здивувати якимись елементами декору чи шоу. Вже всі ми були, крім Мадонни. Ми запрошували на захід шеф-кухарів із Лондона. Це «мішленівські» кухарі, і у кожного по 1-2 зірки. Була дуже цікава авторська кухня. На один захід ми запросили шеф-кондитера Єлисейського палацу із Франції. Для його торта ми везли ягоди літаком. Ось такий підхід мені цікавий. Враження від таких заходів залишаються надовго.

 

8. У такої творчої та багатогранної людини, як ви, напевно, є своя особлива формула успіху. Можливо, поділіться деякими секретами?

Я завжди говорив і говорю одне — людині, щоб досягти успіху, потрібно займатися улюбленою справою і потрібно, щоб це в неї виходило найкраще. Якщо ці два фактори працюють, то все вийде. А якщо тобі щось подобається робити, але ти робиш це гірше за інших, то нічого не вийде. І навпаки, якщо ти робиш щось гаразд, але не відчуваєш душею. Потрібно вміти слухати себе та чути. Потрібно повертатись у дитинство, тому що в дитинстві ми чесні самі з собою і те, що ми робимо – щиро та від душі. Тому я повертаюся за часів свого дитинства, роблю те, що подобається і докладаю максимум зусиль, працьовитості і це приносить свої плоди.

 

9. Тільки розпочався новий рік. Які цілі ставите собі і що можете побажати читачам?

Головне, щоб не було війни, і всі ми жили мирно. Враховуючи ситуацію у світі, наші бажання стають неважливими і все йде на другий план. Є кілька проектів, які я хочу організувати цього року. Ми хочемо з гуртом дати великий сольний концерт із симфонічним оркестром в історичній будівлі міста Алмати – театрі опери та балету.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube