Євген Селезньов проведе свій прощальний матч на підтримку ЗСУ

Image

Український футболіст Євген Селезньов завершує свою кар’єру і проведе свій прощальний матч в Ужгороді.

«Друзі, запрошую всіх на благодійний та мій прощальний матч. Гра відбудеться 6 червня в Ужгороді на стадіоні «Авангард». Початок матчу о 17:00. А вхід на стадіон для всіх буде вільний.

Я проведу свій останній матч у колі друзів, в Ужгороді зіграють представники трьох футбольних поколінь. Але головні зірки будуть на трибунах – це військові, завдяки яким Україна досі незалежна держава й продовжує чинити спротив кривавому окупанту.

Я розраховую на вашу підтримку. Спільними зусиллями під час матчу ми маємо зібрати вагому суму, щоб придбати автівки та екіпірування українським героям. Ваші донати, гроші з продажу лотів будуть витрачені на потреби військових.

Уся інформація про аукціон, відкрите тренування, яке відбудеться напередодні – 5 червня та сам матч буде й надалі з’являтися на моїй сторінці.

До зустрічі на «Авангарді». Слава Україні», — написав Євген на своїй офіційній сторінці в інстаграм.

У матчі візьмуть участь: Даріо Срна, Артем Федецький, Руслан Ротань, Мирон Маркевич, Андрій Ярмоленко, Артем Довбик, Михайло Кополовець, Василь Кобін та Ярослав Ракицький.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube