Українські дизайнери влаштовують pop-up stores у містах Європи

Image

Українські дизайнери не залишаються осторонь, у такий складний період для країни. У Європі активно проходять pop-up stores на підтримку ЗСУ та українських громадян, які постраждали від повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022 року.

З 1 по 5 червня у Парижі проходитиме благодійний pop-up до Дня захисту дітей. У його рамках об’єднаються не лише українські дизайнери, а й художники, флористи та рітейлери. Головною метою pop-up є допомога дітям, які постраждали від війни. Двадцять відсотків продажів на потрібні дитячій лікарні Охматдит. 

Учасники: Бевза, Пустовіт, Елена Рева, Паскаль, TTSWTRS, Guzema, Article, Gunia, Triptych; MILK KIDS, Matiere 79, Loffice88

Адреса: À L’angle du 59 Rue Charlot & du 2 Rue du Fores

 У Празі свої колекції українські дизайнери представлять із 3 по 5 червня. Частину коштів, виручених тут, буде направлено на допомогу ЗСУ. У рамках заходу буде проведено public-talk із дизайнерами.  

Учасники: KSENIASCHNAIDER, НАДЯ ДЗЯК, GUDU, Gunia Project, BOBKOVA, Zhilyova Lingerie, Jamemme

Адреса: Hotel Andaz Prague, Senovážні нам. 976/31, 110 00 Нове

 Український рітейлер Apartment, 13, влаштовує з 10 по 14 червня однією з головних fashion-столиць Мілані pop-up українських брендів. Частину коштів від прибутку буде передано до Help Ukraine Centre — найбільшого в Європі складського центру, який займається логістикою гуманітарних вантажів в Україні.

Учасники: Літковська, Article Blazers, Atelier Handmade, Katerina Kvit

Адреса: Via San Maurilo 7, 2013 Мілан

 У Женеві відкриється pop-up 2 червня, який об’єднуватиме мистецтво, інтер’єрний дизайн та моду. Частина коштів буде направлена ​​до гуманітарного штабу в Києві під назвою «Так. Це штаб», який допомагає українським дітям та їхнім мамам. 

Учасники: Бобкова, Велика Богаїга, Boglio Project, OLK Manufactory.

Адреса: 25, rue de ‘Arquebuse, 1204, Женева.

  З 3 по 5 червня у столиці Франції пройде ще один pop-up українських дизайнерів.

Учасники: LAB by Ternovskaya, Woven, La Mare, Kolosova

Адреса: 9 bis rue Geoffroy Marie, 75009, Париж

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube