Журнал Time оприлюднив рейтинг найвпливовіших людей 2022 року

Image

Журнал Time оприлюднив рейтинг найвпливовіших людей у ​​2022 році за версією редакції. До списку зі 100 осіб потрапили троє українців – президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва.

Українського генерала відзначили разом із Володимиром Зеленським у категорії «Лідери», а журналістку — у категорії «Інноватори».

Про Зеленський текст у TIME написав президент США Джо Байден: «В особі президента Зеленського народ України має лідера, гідного його відваги та стійкості, оскільки громадяни по всій країні — підприємці та солдати, кравці та водії вантажівок — борються за власні будинки та свою свободу. Щоразу, коли ми говоримо, я чую в голосі президента Зеленського невблаганну рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов’язок перед своїм народом і щодня несе тягар священної відповідальності бути провідником нації цієї темної і важкої години. Крім того, народи світу, натхненні прикладом президента Зеленського, стали більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли».

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube