Гурт «Океан Ельзи» дасть перший концерт у Києві

Image

Український гурт «Океан Ельзи» дасть благодійний концерт «І все буде добре» у Києві. Він відбудеться 24 квітня на Великдень і відбудеться на станції метро «Золоті ворота», оскільки саме метрополітен став притулком для тисяч українців під час обстрілів Києва.  

Це буде перший концерт у період війни в Україні. Його транслюватимуть усі українські телеканали, які беруть участь у марафоні «Єдині новини». Серед трансляторів також є платформи онлайн-телебачення, зокрема Київстар ТБ. Глядачі з усього світу також можуть підключитись до перегляду в Digital. До, під час та після телевізійної трансляції на спеціальному сайті проводитиметься збір коштів на рахунок благодійного фонду «Твоя опора». Зібрані кошти передадуть допоможе дітям, постраждалим від жорстокої війни Росії.  

Крім того, абоненти Київстар, Vodafone та lifecell можуть підтримати збір коштів через SMS-повідомлення. Для цього потрібно надіслати повідомлення з будь-яким текстом на номер 88000 та з мобільного рахунку буде надіслано 20 грн.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube