Олена Ісаєнко: «Напевно, я незвичайний фотограф…»

Image

Молода, талановита, енергійна, великий фанат своєї справи і просто мила дівчина — фотограф Олена Ісаєнко, розповіла про свою першу зйомку, найзначуще знайомство та улюблену країну. 

 

1. Олено, зараз у Вас зйомки практично щодня. А чи могли б згадати свою першу зйомку?

Так звичайно. Це була дитяча фотозйомка. Молодший брат моєї подруги мав День народження, йому було два роки. Я тоді зняла свій перший репортаж, після чого ще близько 2-х років працювала дитячим та сімейним фотографом. Свій шлях я почала три роки тому, а fasion-зйомкою займаюся лише рік.

 

2. Ви якось готуєтеся до зйомки чи вже знаєтеся на місці?

Ви знаєте, рік тому я взагалі не готувалася до зйомок. Вранці брала фотоапарат і йшла на зйомку, перекладаючи все на замовників. Тепер у мене все навпаки, тому що я хочу отримати непоганий результат і знаю, що дизайнер, стиліст або візажист не завжди зможуть зібрати воєдино весь образ. Тому дуже часто я сама шукаю візажистів, стилістів, одяг, локацію, щоби все було на висоті.

 

3. Олена, Ви фотограф-самоучка чи з великим досвідом навчання?

Коли я починала, то хотіла піти на курси, старанно шукала в Одесі, Україні. У Санкт-Петербурзі я пройшла базові курси фотографії, які тривали два місяці. Потім я зрозуміла, що з такими курсами ти не підеш праворуч або ліворуч, а слідуватимеш шаблону, але ж це творча професія! Я почала вчитися сама та брати майстер-класи у деяких фотографів.

 

4. Якщо вас запитати про найбільш значуще знайомство під час роботи, те, що перше спадає на думку?

Нещодавно знімала чудову модель – Олену Пермінову. Вона досить відома особа в модному світі і мені було дуже приємно і комфортно працювати з нею.

 

5. Олено, ви даєте майстер-класи фотографам-початківцям?

Ні, і не планую у найближчі десять років це робити. Я не хочу нікого вчити, бо це певні рамки, техніки, в які ти вганяєш людину. Я сама починала з нуля і думаю, що якщо вони почнуть так само, як і я, то світ отримає зовсім нового художника.

 

6. Ви працюєте не лише в Україні. А в якій країні найбільше сподобалося працювати?

У ОАЕ ми працювали там один місяць і там сподобалося найбільше. Емірати близькі мені за духом. Ми там знімали каталоги та портфоліо для моделей.

 

7. Ви любите фотографуватися, скажімо так, змінити роль та стати моделлю?

Ви знаєте, у мене не було можливості полюбити це або розлюбити. Я зазвичай за кадром, а, якщо в кадрі, то – на сімейних або дружніх фотографіях і мене зовсім не хвилює – короткі або довгі ноги у мене вийшли на фотографії (посміхається).

 


8. Чи можете назвати найбільш значущі три зйомки у Вашій роботі?

Перша зйомка, яка зараз спала мені на думку – була для нашого українського бренду. Вперше в Україні я зіткнулася з тим, що бренд серйозно підійшов до питання зйомки. Підібрали іноземну модель, стилізацію, повністю окремо купували одяг. Це бренд курток, парок і, відповідно, потрібно підібрати весь образ, починаючи від колготок та закінчуючи светрком. Хлопці їздили show-room і купували одяг, щоб створити образ. Для мене це був нонсенс, адже зазвичай беруть, що є вже й усе. А ще ми знімали для «Базару» в Італії, і в квітні цей журнал вийде. Там, звісно, ​​підготовка, порівняно з нашою, — щось неймовірне. На майданчику по 12-15 чоловік і кожен займається своєю справою і, найголовніше, що ти почуваєшся по-справжньому потрібним і значущим.

 

9. Чи є моделі-улюблениці, з якими з радістю працюєте, коли є час?

Ні. Напевно, я незвичайний фотограф (посміхається).

 

10. Вас може зацікавити пропозиція некомерційної зйомки?

Звичайно! І це не обов’язково має бути щось таке “wow”. Мені може просто написати дівчинка-модель або та, яка хоче нею стати, і ми зробимо їй модельні тести.

 

11. Ваші складові успіху – це?

Відповідальність у кожній зйомці… мабуть, тільки це.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube