Наталія Кравченко: «Рекламники, художники, ресторатори…

Image

Наталія Кравченко: «Рекламники, художники, ресторатори, перекладачі рідкісних мов, наприклад, корейської, мандрівниці, авантюристки, мами 4-х дітей, неймовірно активні з вогнем в очах… для мене вони завжди джерело натхнення»

Вбрання від одеситки Наталії Кравенко — еталон жіночності та сучасності. У нашій розмові з дизайнером ми обговорили початок роботи бренду Natalia Kravchenko, останні цікаві замовлення, різноманітність клієнтів та експерименти над стилем чоловіка.

 

1. Як розпочалася історія бренду Наталії Кравченко?

Речі для себе я шила майже з дитинства, але коли навчалася на 3-му курсі університету раптово вирішила, що мені потрібно спробувати і представити все ж таки колекцію на суд громадськості, так скажемо. «Зараз чи Ніколи» було в моїх думках. І так, як розмір у мене завжди був S, заспокоювала себе тим, що якщо не продам все що нашила – залишу ідею і носитиму все сама. Сама шила, знімали будинки на тлі стіни, жахливі фотографії. Проте якимось дивом вся колекція виявилася розпродана за 2-3 місяці і мені довелося терміново братися за наступну. Пізніше з’явилися фотографи, стилісти та візажисти, інтернет-магазини та ціла інфраструктура.

 

2. Що більше приносить задоволення: шити на замовлення чи створювати власну колекцію?

Для мене це зовсім різні напрямки і мені здається, що їх важко порівнювати. У роботі ательє головне завдання дизайнера – зрозуміти та почути клієнта, продумати технічну частину та узгодити всі моменти так, щоб результат максимально відповідав очікуванням клієнта. Звичайно, я раджу, роблю ескізи, але головне слово за клієнтом. Тут багато психології і технічності, так як часто доводиться вирішувати різні завдання. У створенні колекцій я керуюся, в першу чергу, особистим смаком і покладаюся на сучасні тенденції, тут набагато більше свободи і самовираження, так само важливо думати про загальну картинку, про зйомку, моделі, макіяж. Картинка має бути повною, тут мало вміти шити і розбиратися в конструюванні, потрібно бути трохи художником, стилістом, режисером для створення повноцінного продукту. Я люблю обидві сторони медалі,

 

3. Дівчина у стилі Наталії Кравченко, яка вона?

Коли ти тільки починаєш, то уявляєш собі певний образ той, хто носитиме твій одяг, коли приходить досвід і вже є пласт напрацьованих клієнтів, можеш з упевненістю визначити спільні риси клієнтів. Перше, що спадає на думку — до мене приходять добрі дівчата… добрі та незвичайні… Часто мені здається, якщо завести секретаря, який фіксуватиме всі історії, які звучать у нас у шоу-румі — матеріалу вистачить на чудову книжку. Рекламники, художники, ресторатори, перекладачі рідкісних мов, наприклад корейської, мандрівниці, авантюристки, мами 4-х дітей, неймовірно активні з вогнем в очах… для мене вони завжди джерело натхнення, і я вдячна долі за те, що завдяки їм мої робітники будні не можна назвати сірими.

 

4. Немає думок створити чоловічу та дитячу колекцію?

Іноді виникають. Друзі-чоловіки давно тиснуть на те, що настав час уже створити щось і для них. Поки що я експериментую зі стилем чоловіка і пробую себе виключно в індивідуальному пошитті, поки що тільки в стилі сasual для вузького кола друзів. Дитячий одяг ми успішно створюємо у нас в ательє, але, думаю з появою власних дітей, цілком імовірно, що захочеться вивести цю пристрасть на більш високий рівень і, можливо, задуматися про створення капсули.

 

5. Наталю, ви впевнено зайняли свою нішу в Одесі. А чи не хочете підкорювати заморські горизонти?

Мої вбрання регулярно подорожують і їдуть у різні куточки планети.. здебільшого це приватні замовлення, але я активна і завжди відкрита до можливостей, які підкидає життя, тому готова реагувати на будь-які пропозиції, що надходять ззовні та розширювати горизонти своєї творчості.

 

6. Який з останніх замовлень у вашому ательє запам’ятався найбільше?

Недавня весільна сукня, дуже незвичайна, без корсетів і кринолінів, з декорів з шовкових квітів, кожен з яких був створений і нашитий вручну, вийшло дуже ніжно і зовсім не шаблонно. У комплект до сукні ми створили віночок із таких же кольорів. Весілля, до речі, проходило в США, наречена неймовірна особистість дивовижною долею, приїжджала до нас на примірки з іншого міста. Ми дуже старалися і тепер я дуже чекаю на фотографії.

 

7. Чим потішите своїх клієнтів до Нового року?

Сподіваюся встигнути випустити невелику колекцію ошатних суконь до свята.

 

8. Скільки часу йде створення нової колекції?

Все залежить від складності колекції та від завантаження. Бувало таке, що з невеликою капсулою справлялися за 2-3 тижні… а буває така, як наша нова колекція, яку ми зараз закінчуємо, в якій кожна сукня зібрана з безлічі декоративних елементів, і на створення одного йде близько тижня. Якщо встигнемо закінчити та відзняти до Нового року – стане моїм особистим подарунком. Ретельно створена колекція — на сходинку вище за наші звичайні колекції, відмінне рішення для випускних вечорів або розкішних вечірок.

 

9. Ваші колекцію можна знайти тільки у власному магазині чи ви представлені і в інших бутіках?

Найбільший асортимент можна помацати та приміряти у нас у шоу-румі. Також усі наші моделі можна купити в багатьох інтернет-магазинах, серед інших українських дизайнерів. З інших шоу-румів — деякі наші речі можна знайти в Івано-Франківську, Вінниці та Києві.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube