Леонід Жеребцов: “Fashion-індустрія в Казахстані є і це добре …”

Image

Леонід Жеребцов – успішний, талановитий, сучасний дизайнер із Казахстану. Він став справжнім проривом у казахському Світі моди, який заявив про себе вже у багатьох країнах. Успіх і впізнаваність бренду «ZHEREBTSOV» зростає з кожним днем, а це справжній успіх.

1. Леоніде, коли вперше Вас відвідала думка про те, що потрібно створювати колекції та одягати людей у ​​щось своє?

Дизайном я займався досить давно, з дитинства. А батьки порадили піти до іншої професії — займатися виробництвом ресторанної справи. Коли я закінчив навчальний заклад, працював зовсім в іншій сфері. Це була робота у банку. І свої справжні бажання я постійно стримував. Але в один момент я вирішив взяти участь у конкурсі молодих дизайнерів, де виграв усі призові місця. Тільки після цього я усвідомив, що робити одяг – моє і треба пробувати і продовжувати. І все закрутилось на офіційному рівні.

 

2. Нещодавно в Астані пройшла церемонія «ELLE style Awards 2016», на яку Вас номінували в категорії «Дизайнер – постійний успіх». Вам подобається почуватися постійно успішним?

Ще «Mercedes Benz fashion week» подарувала мені участь у Київському тижні моди цієї осені як запрошеного дизайнера. Напевно, я йду вірним шляхом, і та робота, яку я роблю, подобається людям. Я розумію, що не дарма приходжу на роботу о 8-й ранку і о 5-й йду. Мені приємно, що мої праці та старання оцінюють та відзначають таким чином.

 

3. Чий стиль із світових брендів Вам подобається?

Виділити певний бренд не можу. У кожного з них є як злети, так і падіння і за сезонами, і за колекціями. Раніше мені подобався GF Ferre, але зараз шалено засмучений, чому він не продовжує так само. Зрозуміло, що дизайнерів вже немає, але багато будинків моди продовжують дотримуватися початкового стилю. Мені подобається Prada, остання колекція Gucci. Не можу сказати, щоб колись мені подобалася вся колекція. Цього сезону подобається щось в одного будинку моди, наступного в іншого.

 

4. Ви критичні до людей, яких бачите у повсякденному житті?

Я завжди звертаю увагу на стиль, одяг – це витрати професії. Якщо це мої знайомі, то я обов’язково висловлю свою думку, дам пораду чи, можливо, ми щось зробимо спеціально для них. А якщо це чужі та незнайомі люди, то у кожного є своє право одягатися так, як йому хочеться, подобається. Я критичний до себе, своєї роботи. Наприклад, коли ми влаштовуємо зйомку, то я дуже критично та трепетно ​​підходжу до процесу підготовки. Коли ми створюємо колекцію і за кілька тижнів до презентації я розумію, що кілька луків випадають із загального контексту, то ми обов’язково перероблятимемо. Хоча, це стрес для всієї моєї команди… (посміхається)

 

5. Кілька років тому Ваша колекція була представлена ​​в Одесі в рамках «OHFW», які Ваші враження про одеські модниці?

Одеситкам особливо і одяг не потрібний, тому що вони дуже гарні – це перше. Всі знають, що в українок дуже гарні гени і у вас дуже багато красивих дівчат. Одеситки однозначно мають смак, стиль і я це відзначив для себе, коли був в Одесі. Відзначила велика кількість красиво одягнених людей, серед яких було багато стильних. Але, я думаю, що це властиво всім великим містам пострадянського простору.

 

6. Нещодавно Ви брали участь у проекті «Project_K» спільно з відомими візажистами та фотографами, в якому відбирали дівчат та хлопців для представлення своєї нової колекції. Якими були критерії відбору?

Ми вибрали для цього проекту дівчат та хлопців з Алмати, тим самим надавши їм можливість стати частиною справжньої fashion-індустрії. У когось уже є досвід, у деяких немає. Насамперед, хотілося знайти цікаві типажі, особистості, ніж професійних моделей. Проект ще повністю не закінчився, тому поки що не можу розкривати всі карти. Я думаю, що незабаром ви самі все побачите.

 

7. Як можна придбати довгоочікувану цибулю від бренду «ZHEREBTSOV»?

Наші бутіки є в багатьох містах Казахстану, так само офіційний сайт та сторінки в соціальних мережах, щоб клієнтам було максимально комфортно.

 

8. Ви як провідний дизайнер Казахстану, як можете охарактеризувати fashion-індустрію в країні?

Вона є і це добре – це все, що можу сказати із цього приводу.

 

9. Часто дизайнери мають модель улюблениці, музу. У вас є така?

Зазвичай це ті, хто працював із нами із самого початку. На останньому показі я мав моделі, яких інші дизайнери не відібрали. Не знаю, чому так сталося, але я побачив у них якусь родзинку. Зазвичай дизайнеру відбирають моделей тільки з довгим волоссям, мигдалеподібними очима. Але я не дотримуюсь стереотипних стандартів у відборі дівчат для своїх шоу. І дуже часто, у моїй практикі, були такі випадки, коли саме після моїх показів моделей помічали, і це був для них гарний старт у кар’єрі.

 

10. Так ось, дівчина у стилі «ZHEREBTSOV», яка вона?

Вихована, стильна, сучасна, цілеспрямована, помітна. Та дівчина, яка знає, що хоче від життя та як цього досягти!

11. Чим потішите своїх клієнтів восени?

 

На показі осінь-зима ми презентували колекцію у стилі New York. Тому, порадуємо сучасним, міським стилем, такий собі New York style.

 

12. Ваша формула успіху?

Працювати, багато працювати. Вставати рано-вранці, не лінуватися і йти робити те, що завтра приведе тебе до успіху. Потрібно бути корисним людям, розуміти, що те, що ти робиш, приносить користь та радість.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube