Оксана Федєчкіна: «Ми є певним каталізатором між ринком Італії та ринком СНД».

Image

Оксана Федєчкіна, директор Show Room Vittorio Emanuele Milano, про свій 20-річний досвід у сфері моди, улюблений одяг та модні бренди.

 

1. Оксано, як почалася Ваша історія у Мілані?

У сфері моди працюю вже 20 років, з 1996 року. Цей рік ми маємо ювілейний. За весь цей час ми бачили становлення і падіння багатьох марок на протязі розвитку ринку. Почалося все з невеликого агентства, бо це були 90-ті роки після перебудови, коли зароджувався ринок. Клієнти приїжджали сюди з великими валізами грошей та хотіли купити абсолютно все, що їм пропонували. І оскільки в Україні та Росії практично ніхто не розмовляв англійською мовою, то тут з’явилися такі фігури, як агенти, які пропонували нові марки, допомагали з оплатою, відвантаженням товарів. Саме таким чином ми почали потроху розвивати ринок. Наша історія дуже багата, за 20 років ми пройшли шлях від агентства, яке займалося посередництвом дистриб’ютора на ринку.

 

2. Зараз у Мілані сезон продажів та робота кипить. Чи вдається приділяти час відпочинку?

На жаль, часу для вихідних немає. Ми вже кілька тижнів працюємо без відпочинку, з раннього ранку і до пізнього вечора, включаючи суботу та неділю. Але ми тільки раді, що незважаючи на кризу, клієнтів у нас багато і кожним ми цінуємо. Відпочиватимемо поза компанією продажів.

 

3. Які бренди представлені у вас у шоу-румі і якими ще хотіли б поповнити асортимент?

Добірка нашого шоу-уму стосується дизайнерів, які ще не дуже відомі на нашому ринку. Ми є каталізатором між ринком Італії та ринком СНД. Ми представляємо нових, молодих, креативних дизайнерів, які мають гарне виробництво. Звичайно, ми знаємо, що клієнти з Росії, України також реагують на всесвітньо відомі марки. Тому цього сезону ми представляємо марку Ballantyne – це споконвічно італійський кашемір. У нас представлена ​​марка Cacharel, всі клієнти з нею знайомі. Представляємо справжній бум – марку PARAJUMPERS. Його хочуть усі, всі бутіки продають цю марку. І плюс ще є марки, які за один сезон підкорили ринок One Italian Theory. Також представлений Cristiano Burani, він був представлений на «fashion week». У нас є наймодніший бренд зараз – One Teaspoon. Це наймодніші джинси,

 

4. Оксано, з Вами працює велика кількість людей. Як вдається всіх контролювати та розподіляти роботу?

Насправді контроль у нас не такий і сильний, тому що ми працюємо на самодисципліні. Кожен наш співробітник, а це вісім бренд-менеджерів, дуже свідомі та професійні. І не потрібно ні за ким бігати та контролювати всі його дії. Звичайно, по підбору клієнтів усі радяться між собою та зі мною. Ми не працюємо на одиничну марку, а в один великий кошик. Тому кожен новий і постійний клієнт дорогий для нас і це навіть стало нашим хечтегом в Інстаграм. У нас, практичні, немає такого, щоб клієнт прийшов і нічого не вибрав. Ми працюємо від sport chic до pret-a-porter та contemporary.

 

5. Які ваші улюблені бренди? Що любите носити у повсякденному житті?

Я люблю багато чого, а найголовніше – комфортний одяг. Люблю гарні сукні, але вибираю більше стиль casual, який приємніший і зручніший у повсякденному житті. Це можуть бути штани та кашеміровий светр або дуже зручна сукня. У компанію продажів я, на жаль, не можу приходити в джинсах, але коли вона закінчується, то я радо одягаю їх. Люблю рвані джинси, виварені із рваними футболками. Але все-таки досі присутня думка, що директор має бути одягнений більш офіційно.

 

6. Ви, як людина, яка не з чуток знає про всі модні тенденції, що можете порадити одягати модницям цієї весни?

Це дуже індивідуально. Кожна людина вибирає свій гардероб, виходячи з того, що йому подобається, в чому комфортно. Якщо подобається романтичний стиль, то людина ніколи не одягне мінімалізм. Дуже важко радити. Але я впевнена, що хітом цього сезону будуть яскраві, сонячні кольори, смачні та апетитні принти. У літній компанії з продажу ми розпродали на ура колекцію бренду One Italian Theory.

 

7. Багато молодих дівчат та хлопців мріє працювати у Світі моди і тим більше у Мілані. Чи легко потрапити до вашого колективу? Як вибираєте співробітників?

До нас потрапити не так просто, бо ми беремо людей уже з досвідом. Щоб наші співробітники мали поняття, хто такі клієнти, що їм подобається, що радити і як працювати. Ми мали випадки, коли до нас приходили люди, які були продавцями в інших магазинах і ми їх приймали і навіть баєри, які раніше приїжджали до нас «з короною» і потім набралися хоробрості, щоб переїхати до Італії. Нині у нас працює один такий співробітник. Найголовніше – людський фактор. Одна з основних вимог – знання російської мови. Оскільки, якщо ти не зможеш правильно донести клієнтові ДНК колекції, то, звісно, ​​складно її продати.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube