Luca Corillo:» Ми працюємо зі світовими брендами, а це приносить мільйонні гонорари…»

Image

Luca Corillo, директор відомого модельного агентства в Мілані NologoWomen, поділився вимогами до моделей і результатами роботи на Milan Fashion Week.

1. Лука, скільки років Ви працюєте у модельному бізнесі?

Вже 15 років, але іноді мені здається, що вже минула ціла вічність від початку нашої агенції.

 

2. Моделів із яких країн у вас найбільше працює?

Звісно ж з України багато дівчат. Також Польща, Голландія та Бразилія — найкращі країни з моделями. У нашому агентстві 65 моделей із усього світу, які активно працюють. І це не рахуючи тих, хто знаходиться в базі.

 

3. Щоб потрапити до Вас в агентство які зовнішні дані повинна мати дівчина?

Ми вибираємо моделей за різними параметрами, переважно це параметри тіла, вік. Об’єм стегон 88-89 см, максимум 92см. Можуть бути й винятки, але це якщо дуже гарне тіло та гарний зовнішній вигляд загалом. 37 розмір ноги, але знову можуть бути винятки. Зростання переважно від 174 см, але зазвичай 177см. Це основні параметри, але якщо ви працюватимете на комерційний model, то ці норми не такі жорсткі, а ось для beauty models дуже жорсткі критерії. У нас був випадок, коли дівчина зі зростом 170см мала хороші контракти, але це рідкісний випадок. Fashion бізнес потребує універсальності.

 

4. Я знаю, що ви співпрацюєте з українською модельною агенцією Mysse Agency. З якими ще?

Так, зараз із Mysse Agency у нас одна чудова модель. Також ми працюємо з Амазонкою, Art-podium в Одесі. У Києві 1MotherAgency, TMG Models та іншими. Мені складно згадати зараз усі назви, тому що по всьому світу ми працюємо з величезною кількістю агенцій.

 

5. Хто гордість вашого агентства?

Ви маєте ввести найкращу модель? Я не можу сказати, що ця модель найкраща, а та найгірша. Але є моделі, які працюють один або два сезони, є які працюють 4 роки. У нас усі красиві, затребувані та професійні.

 

6. Співпраця з якими дизайнерами та брендами найбільше пишаєтеся?

Ми завжди працюємо з багатьма клієнтами та іменитими дизайнерами. Тому зараз я не можу виділити одного бренду. Остання наша робота була на Fashion Week Milano, ми надали хлопців-моделей для Armani, D&G. Ми працюємо зі світовими брендами і ми маємо хлопці-моделі, які працюють в Gucci. Моделі дівчата працюють в Gucci, Valentino. Співпраця із такими марками приносить мільйонні гонорари.

 

7. У повсякденному житті ви так само суворо оцінюєте дівчат, яких бачите?

Зовсім по-різному. Насамперед я дивлюся на дівчат, як на моделей. Оцінюю їх лише з професійної точки зору. І якщо врахувати, що моделям-початківцям по 16 років, то вони діти для мене.

Kristina Journalist

Welcome , my friend! I’m International Journalist and I write travel news, fashion articles and make interview with interesting, public persons from the all world.

  • facebook
  • instagram
  • youtube